Unga ko‘ra, ko‘pincha DJ rolini Kamavinga bajaradi. So‘nggi safar esa musiqani Vinisius boshqargan.
Bu haqda fransuz hujumchisi Bild nashriga gapirgan. Ispaniya chempionatining dastlabki turlarida Madridning «Real» jamoasi uchta g‘alabaga erishib, turnir jadvalida birinchi o‘rinda turibdi.
Keyingi o‘yin La Liganing navbatdagi bosqichida bo‘lib o‘tadi. Jamoa murabbiyi Xabi Alonso boshchiligida «Real» «Real Sosiedad» jamoasiga qarshi maydonga chiqadi.
Mazkur raqib jamoada rus yarimhimoyachisi Arsen Zaharyan o‘ynaydi. Ushbu uchrashuv qiziqarli va raqobatbardosh bo‘lishi kutilmoqda.
Madridliklar mavsumni yaxshi boshlaganidan so‘ng, keyingi o‘yinlarda ham muvaffaqiyatga erishishga intilmoqda.

Mbappe назвал трёх диджеев в «Реале»
Звезда мадридского «Реала» Килиан Мбаппе рассказал, кто отвечает за музыку в раздевалке команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, чаще всего роль диджея выполняет Камавинга. В последний раз музыку выбирал Винисиус.
Винисиус хорошо играет на музыкальных инструментах. Кроме того, музыку может выбирать и Чуамени.
Об этом французский нападающий рассказал изданию Bild. В первых турах чемпионата Испании мадридский «Реал» одержал три победы и занимает первое место в турнирной таблице.
Следующий матч пройдет в очередном туре Ла Лиги. Под руководством тренера Хаби Алонсо «Реал» выйдет на поле против «Реал Сосьедада».
В этой команде играет российский полузащитник Арсен Захарян. Ожидается, что эта встреча будет интересной и конкурентной.