Osvaldo o‘g‘liga nisbatan zo‘ravonlikda ayblanmoqda
Sobiq argentinalik va italyan hujumchi Daniyel Osvaldo o‘zining nojo‘ya xatti-harakatlari bilan yana jamoatchilik e’tiboriga tushdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning sobiq sevgilisi Anna Orlinger Osvaldoni o‘zlarining o‘g‘liga nisbatan zo‘ravonlik qilganlikda aybladi. Aytilishicha, bu holat o‘tgan yili sodir bo‘lgan.
Orlingerning so‘zlariga ko‘ra, Osvaldo o‘g‘lini bir necha bor urgan, shuningdek, unga nisbatan qichqiriq va hissiy bosim o‘tkazgan. Bundan tashqari, Anna Osvaldoni sud qaroriga qaramay, aliment to‘lashdan bo‘yin tovlashda aybladi.
Natijada, o‘g‘il ota bilan aloqalarni butunlay uzishga majbur bo‘lgan. Osvaldoning professional futbol faoliyati 2020 yilda yakunlanganini eslatib o‘tish lozim.
Ushbu holatlar uning shaxsiy hayotidagi muammolar va mas’uliyatsizliklarni ko‘rsatadi. Jamiyat va oilaviy qadriyatlar nuqtai nazaridan bunday xatti-harakatlar qoralanishi lozim.

Освальдо обвиняется в насилии в отношении своего сына
Бывший аргентинский и итальянский нападающий Даниэль Освальдо вновь привлек внимание общественности своим неподобающим поведением. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Его бывшая возлюбленная Анна Орлингер обвинила Освальдо в насилии в отношении их сына. Сообщается, что этот инцидент произошёл в прошлом году.
По словам Орлингер, Освальдо несколько раз бил сына, а также кричал на него и оказывал эмоциональное давление. Кроме того, Анна обвинила Освальдо в уклонении от уплаты алиментов, несмотря на решение суда.
В результате сын был вынужден полностью прекратить общение с отцом. Следует напомнить, что профессиональная футбольная карьера Освальдо завершилась в 2020 году.
Эти события отражают проблемы и безответственность в его личной жизни. С точки зрения общества и семейных ценностей такие поступки должны осуждаться.