Luis Enrike kalcha jarrohligidan so‘ng tiklanmoqda
Parijning "PSJ" jamoasi bosh murabbiyi Luis Enrike sog‘ligi haqida ma’lumotlar paydo bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bir necha kun oldin ispan mutaxassisi velosipedda yiqilib, kalcha suyagini singdirgani ma’lum bo‘ldi. "PSJ Report" nashrining xabar berishicha, 55 yoshli Enrike muvaffaqiyatli jarrohlik amaliyotidan o‘tgan va tiklanish jarayonini boshlagan.
Murabbiyning ahvoli ancha yaxshilanganligi qayd etilmoqda. Hozirda Fransiya chempionatida uchta o‘yin o‘tkazilganidan so‘ng "PSJ" turnir jadvalida yetakchilik qilmoqda va to‘plagan ochkolari soni to‘qqizga yetgan.
Yaqin kelajakdagi o‘yinda Luis Enrikening shogirdlari o‘z maydonida "Lans" jamoasini qabul qiladi. Uchrashuv 14 sentyabr kuni bo‘lib o‘tadi.
Liga 1 ning to‘rtinchi tur o‘yini Moskva vaqti bilan soat 18:15da boshlanadi. Bu o‘yin "PSJ" uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, jamoaning mavsumdagi natijalarini yanada mustahkamlash imkonini beradi.

Луис Энрике восстанавливается после операции на мениске
Появилась информация о состоянии здоровья главного тренера парижского "ПСЖ" Луиса Энрике. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Несколько дней назад стало известно, что испанский специалист упал с велосипеда и сломал тазобедренную кость. По сообщению издания "PSG Report", 55-летний Энрике успешно перенес операцию и начал процесс восстановления.
Отмечается значительное улучшение состояния тренера. В настоящее время после трёх сыгранных матчей во французском чемпионате "ПСЖ" лидирует в турнирной таблице, набрав девять очков.
В ближайшем матче подопечные Луиса Энрике примут на своём поле команду "Ланс". Встреча состоится 14 сентября.
Матч четвёртого тура Лиги 1 начнётся по московскому времени в 18:15. Эта игра имеет большое значение для "ПСЖ" и позволит команде укрепить свои результаты в сезоне.