Mbappe \"Real Sosedad\"ga qarshi o‘ynashga umid qilmoqda
Madridning «Real» jamoasi hujumchisi Kilian Mbappe La Liga doirasidagi «Real Sosyedad»ga qarshi bo‘ladigan o‘yindan qanday natija kutayotgani haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv shanba kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 17:15da boshlanishi rejalashtirilgan. Mbappe ta’kidlaganidek, «Real Sosyedad»ga qarshi o‘ynash har doim qiyin bo‘ladi.
Ular safardagi o‘yinlarning murakkabligini yaxshi bilishadi, ammo xalqaro tanaffusdan so‘ng jamoa yaxshi tayyorlandi va dam oldi. Jamoa kurashishga tayyor va g‘alaba uchun bor kuchini sarflaydi.
Hozirda Xabi Alonso boshchiligidagi jamoa Ispaniya chempionatining uchinchi turidan keyin to‘plagan ochkolari soni to‘qqizga yetdi. Bu natija jamoaning kuchli o‘yinini ko‘rsatadi va oldingi o‘yinlarda yaxshi natijalar qayd etilganligini bildiradi.
O‘yinga jiddiy yondashish va har tomonlama tayyorgarlik ko‘rish jamoaning ustuvor vazifasi hisoblanadi.

Мбаппе надеется на матч против Реал Сосьедада
Нападающий мадридского «Реала» Килиан Мбаппе поделился своими ожиданиями от матча Ла Лиги против «Реал Сосьедада». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча состоится в субботу и запланирована на 17:15 по московскому времени. По словам Мбаппе, играть против «Реал Сосьедада» всегда сложно.
Они хорошо знают сложность выездных матчей, однако после международной паузы команда хорошо подготовилась и отдохнула. Команда готова бороться и приложит все силы для победы.
В настоящее время команда под руководством Хаби Алонсо набрала девять очков после третьего тура чемпионата Испании. Этот результат демонстрирует сильную игру команды и хорошие результаты в предыдущих матчах.