Gnabri Kompani boshqaruvini yuqori baholadi
Futbolchi Serj Gnabri «Bavariya» jamoasi bosh murabbiyi Vensan Kompaniy haqidagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Belgiyalik mutaxassis jamoani boshqarishni ikkinchi mavsumdir davom ettirmoqda. O‘tgan mavsumda «Bavariya» Bundesligada chempionlikni qo‘lga kiritgan bo‘lsa, yangi mavsumda ikki turdan so‘ng ikkita g‘alabani qo‘lga kiritdi.
Gnabri ta’kidlaganidek, Kompani jamoaning ruhini saqlashda muhim rol o‘ynaydi. U jamoa muammolarga duch kelganda o‘z zimmasiga katta mas’uliyat oladi.
Futbolchi murabbiylar shtabi ishini yuqori baholadi va klubning to‘g‘ri qaror qilganini aytdi. Har kuni mashg‘ulotlarga mamnuniyat bilan kelishini ta’kidladi.
Albatta, natijalar har doim muhim, lekin jamoa ichidagi muhit ham katta ahamiyatga ega va hozirgi holat juda yaxshi ekanligini bildirdi. Bugun «Bavariya» o‘z maydonida «Gamburg» jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi.

Gnabri высоко оценил руководство компании
Футболист Серж Гнабри поделился своими мыслями о главном тренере «Баварии» Винсене Компани. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Бельгийский специалист руководит командой второй сезон подряд. В прошлом сезоне «Бавария» стала чемпионом Бундеслиги, а в новом сезоне после двух туров одержала две победы.
По словам Гнабри, Компани играет важную роль в поддержании духа команды. Он берет на себя большую ответственность, когда команда сталкивается с трудностями.
Футболист высоко оценил работу тренерского штаба и отметил, что клуб принял правильное решение. Он подчеркнул, что с удовольствием приходит на тренировки каждый день.
Конечно, результаты всегда важны, но атмосфера внутри команды также имеет большое значение, и текущая ситуация очень хорошая. Сегодня «Бавария» проведет матч на своем поле против «Гамбурга».