Pablo Torre Flickdan ko‘proq o‘yin vaqtini kutmoqda
Mallorka jamoasining hujumchi yarim himoyachisi Pablo Torre Barselona jamoasida kam o‘yin amaliyoti haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z bayonotida, maydonga kam chiqishiga qaramay, ba’zan jamoa g‘alaba qozongan o‘yinlarda murabbiy Flick menga ko‘proq maydon berishi mumkin edi, deb ta’kidladi. Biroq, ma’lum sabablarga ko‘ra bunday bo‘lmagan.
Torre murabbiy Flickni hurmat qilishini aytib o‘tdi, ammo o‘zining futbolchilik faoliyatini rivojlantirish haqida ham o‘ylashi kerakligini ta’kidladi. Pablo Torre 2022 yildan Barselona jamoasida o‘ynagan.
22 yoshli ispaniyalik yozgi transfer oynasida besh million yevro evaziga Mallorkaga o‘tgan. Uning asosiy maqsadi o‘z iste’dodini yanada oshirish va faoliyatini yangi bosqichga olib chiqishdir.

Пабло Торре ожидает больше игрового времени от Флика
Полузащитник атакующего плана команды Майорка Пабло Торре высказался о недостатке игрового времени в команде Барселона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В своем заявлении он отметил, что, несмотря на редкие выходы на поле, тренер Флик мог дать ему больше игрового времени в матчах, где команда одерживала победу. Однако по определённым причинам этого не происходило.
Торре подчеркнул, что уважает тренера Флика, но также должен думать о развитии своей футбольной карьеры. Пабло Торре играет в команде Барселона с 2022 года.
22-летний испанец летом перешёл в Майорку за пять миллионов евро. Его главная цель — дальше развивать свой талант и вывести карьеру на новый уровень.