PSJ jamoasining bosh murabbiyi Luis Enrique yaqinda velosipeddan yiqilib, kalcha suyagida jarrohlik amaliyoti o‘tkazdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ispaniyalik mutaxassis o‘zining sog‘lig‘i haqida ma’lumot berdi. Enrique operatsiyadan keyin holati o‘zgarmaganini, ishga tayyorligini va odatdagidek faoliyatini davom ettirayotganini ta’kidladi.
U har qanday salbiy vaziyatda ham ijobiy tomonlarni ko‘rishga harakat qilishini bildirdi. Murabbiy jamoa bilan kecha mashg‘ulot o‘tkazganini va «Lans»ga qarshi o‘yinda maydonda bo‘lishini ma’lum qildi.
Hozirda Parij klubi Fransiya Ligasi 1 turnir jadvalida uchta g‘alabadan keyin birinchi o‘rinda bormoqda. PSJ jamoasi 9 ochko to‘plagan.

Луис Энрике продолжит работу после операции
Главный тренер команды ПСЖ Луис Энрике недавно упал с велосипеда и перенёс операцию на ключичной кости. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Испанский специалист рассказал о своём состоянии здоровья. Энрике подчеркнул, что после операции его состояние не изменилось, он готов к работе и продолжает свою деятельность в обычном режиме.
Он отметил, что старается видеть положительные стороны в любой негативной ситуации. Тренер сообщил, что вчера провёл тренировку с командой и будет на поле в матче против «Ланса».
В настоящее время парижский клуб занимает первое место в турнирной таблице Лиги 1 Франции после трёх побед подряд. Команда ПСЖ набрала 9 очков.