Kompani: Bavariya Hamburgga qarshi ishonchli g‘alaba qozondi
Bavariya Bundesliganing uchinchi turida Hamburg jamoasiga qarshi o‘tkazilgan uchrashuvda 5:0 hisobida ishonchli g‘alabaga erishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Myunxenliklar birinchi bo‘limda to‘rtta gol urib, raqibni mag‘lubiyatga uchratdilar. Ikkinchi bo‘limda esa yana bir bor hisobni oshirishga muvaffaq bo‘ldilar.
Jamoa bosh murabbiyi Kompani o‘yindan keyingi intervyusida: "Quruq g‘alaba, beshta gol. Ajoyib his-tuyg‘ular va ajoyib muhit.
Biz tinimsiz mehnat qildik va munosib natijaga erishdik. O‘yinning ishonchli boshlanishi katta yordam berdi.
Birinchi bo‘limda hamma narsa reja bo‘yicha ketdi, ikkinchi bo‘limda esa o‘yinni nazorat qilib, yana bir gol urishga erishdik. Men jamoada bir yildan ko‘proq vaqt ishlayapman, shuning uchun o‘zaro tushunishimiz yaxshilandi, ish jarayonlari avtomatlashtirildi.
Bu o‘tgan mavsumning birinchi oylaridan farq qiladi", dedi. Hozirda Bavariya uchta o‘yindan keyin to‘qqiz ochko bilan turnir jadvalida yetakchilik qilmoqda.

Компания: Бавария одержала уверенную победу над Гамбургом
Бавария в третьем туре Бундеслиги уверенно обыграла команду Гамбурга со счётом 5:0. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Мюнхенцы забили четыре гола в первом тайме, одержав победу над соперником. Во втором тайме им удалось увеличить счёт ещё раз.
Главный тренер команды Компани в послематчевом интервью сказал: "Чистая победа, пять голов. Прекрасные ощущения и отличная атмосфера.
Мы усердно работали и добились достойного результата. Уверенное начало игры очень помогло.
В первом тайме всё шло по плану, во втором мы контролировали игру и смогли забить ещё один гол. Я работаю в команде уже более года, поэтому наше взаимопонимание улучшилось, рабочие процессы автоматизировались.
Это отличается от первых месяцев прошлого сезона", — сказал он. В настоящее время Бавария лидирует в турнирной таблице с девятью очками после трёх матчей.