Bastoni: Inter Yuventusga qarshi ko‘proqga loyiq edi
Milanning "Inter" jamoasining markaziy himoyachisi Alessandro Bastoni "Yuventus"ga qarshi kechgan uchrashuvdagi (3:4) mag‘lubiyat haqida jurnalistlar bilan fikr almashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvda "Bianconeri" jamoasi 82- va 91-daqiqalarda kiritilgan gollar evaziga g‘alaba qozondi. Bastoni so‘zlariga ko‘ra, to‘rtta gol o‘tkazib yuborish qiyin vaziyat bo‘lib, ba’zi vaziyatlarda omad ularga kulib boqmagan.
Jamoa bugungi o‘yinda ko‘proq natija ko‘rsatishga loyiq edi, ammo mavsum boshida bunday mag‘lubiyatni boshdan kechirish yaxshiroq, chunki oldinda hali ko‘plab o‘yinlar bor. U o‘yinning oxirida jamoaning yanada hushyor va qat’iyatli harakat qilishi kerakligini ta’kidladi.

Бастони: Интер заслуживал большего в матче с Ювентусом
Центральный защитник миланского "Интера" Алессандро Бастони поделился мнением с журналистами о поражении в матче против "Ювентуса" (3:4). Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась победой "Бьянконери" благодаря голам, забитым на 82-й и 91-й минутах. По словам Бастони, пропустить четыре гола — сложная ситуация, и в некоторых моментах им не сопутствовала удача.
Команда заслуживала большего результата в сегодняшней игре, однако лучше потерпеть такое поражение в начале сезона, так как впереди ещё много матчей. Он подчеркнул, что в конце игры команда должна была действовать более собранно и решительно.
Бастони отметил необходимость анализа ошибок и стремления к прогрессу. Теперь "Интер" ждут матчи Лиги чемпионов.