Noyer: Tanaffusga to‘rt gol bilan chiqish muhim edi
Bavariya jamoasining darvozaboni Manuel Noyer Germaniya Bundesligasining Hamburg jamoasiga qarshi o‘yinda 5:0 hisobida qozonilgan g‘alabadan so‘ng fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvning 29-daqiqasiga kelib, Vensan Kompani boshchiligidagi jamoa mehmonlar darvozasiga to‘rt gol kiritdi. Ikkinchi bo‘limda esa Garri Keyn penalti zarbasini aniq amalga oshirib, yakuniy hisobni belgiladi.
Noyerning so‘zlariga ko‘ra, jamoa boshidan oxirigacha to‘liq diqqatni jamlagan, ajoyib gollar kiritilgan va himoyada xatoga yo‘l qo‘ymaslikka intilgan. Shuningdek, tanaffusga to‘rt gol ustunligi bilan chiqish muhim bo‘lgan, chunki ba’zi futbolchilar milliy terma jamoaga safarga chiqqanidan keyin dam olishga muhtoj edi.
Bavariya jamoasi Bundesliganing joriy mavsumida uchta dastlabki o‘yinni g‘alaba bilan yakunlab, umumiy hisobda 14:2 natijaga erishdi. Bu natijalar jamoaning yuqori tayyorgarlik darajasini va o‘yindagi ishonchni ko‘rsatmoqda.

Noyer: Важно было уйти на перерыв с четырьмя голами вперед
Вратарь команды «Бавария» Мануэль Нойер поделился мнением после победы со счётом 5:0 в матче немецкой Бундеслиги против команды «Гамбург». Об этом сообщает Euro-football.ru.
К 29-й минуте команда под руководством Винсента Компани забила четыре гола в ворота гостей. Во втором тайме Гарри Кейн точно реализовал пенальти, установив окончательный счёт.
По словам Нойера, команда была полностью сосредоточена от начала до конца, были забиты отличные голы, и они стремились не допускать ошибок в обороне. Также было важно выйти на перерыв с четырьмя голами преимущества, так как некоторые футболисты нуждались в отдыхе после поездки в национальную сборную.
Команда «Бавария» в текущем сезоне Бундеслиги выиграла первые три матча, достигнув общего результата 14:2. Эти результаты демонстрируют высокий уровень подготовки команды и уверенность в игре.