Radimov: "Real" "Marsel" ustidan g‘alaba qozonadi
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini sobiq Peterburg «Zenit» futbolchisi Vladislav Radimov bildirgan. Uning ta’kidlashicha, «Marsel» uyda va safarda turlicha o‘ynaydi.
U «Real» jamoasining g‘alaba qozonishiga ishonch bildiradi. Radimovning fikriga ko‘ra, «Marsel» gol urishi mumkin, ammo «Real» undan ko‘proq javob beradi.
Mutaxassisning taxminiga ko‘ra, o‘yinda jami gol soni 3,5 dan oshadi va «Real» g‘alaba qozonadi. Ushbu uchrashuv Madriddagi «Santyago Bernabeu» stadionida 16 sentabr kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00 ga belgilangan. Bu o‘yin Chempionlar ligasining muhim bosqichlaridan biri hisoblanadi va futbol muxlislari tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Радимов: "Реал" победит "Марсель"
Мадридский «Реал» в первом туре группового этапа Лиги чемпионов примет на своем поле французский «Марсель». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своим мнением об этой игре поделился бывший футболист петербургского «Зенита» Владислав Радимов. По его словам, «Марсель» играет по-разному дома и в гостях.
Он уверен в победе «Реала». По мнению Радимова, «Марсель» может забить гол, но «Реал» ответит большим количеством голов.
По прогнозу специалиста, общее количество голов в матче превысит 3,5, и «Реал» одержит победу. Эта встреча состоится 16 сентября на стадионе «Сантьяго Бернабеу» в Мадриде.
Начало игры назначено на 22:00 по московскому времени. Этот матч является одним из важных этапов Лиги чемпионов и с большим интересом ожидается футбольными болельщиками.