Monako Chempionlar Ligasi o‘yini natijasini tahlil qildi
Angliyalik legioner, Monako jamoasi futbolchisi Erik Dayer Chempionlar Ligasi guruh bosqichining birinchi turida Belgiya jamoasi Bryugge maydonida bo‘lib o‘tgan o‘yinda mag‘lubiyatga uchraganidan keyin fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Fransuzlar bu o‘yinda 1:4 hisobida yirik hisobda yutqazishdi. Erik Dayerning so‘zlariga ko‘ra, jamoa bunday natijani istamagan.
Ammo hisob jadvalda yozilgan va bu haqiqatni tan olish kerak. Jamoa xatolarini tahlil qilib, ularni bartaraf etish uchun harakat qilishi zarur.
Qaysi jihatlarni yaxshilash kerakligini aniqlash va keyingi o‘yinga jiddiy tayyorgarlik ko‘rish muhim. UEFA matbuot xizmati Erik Dayerning so‘zlarini shunday yetkazdi.
Shuningdek, guruh bosqichining navbatdagi o‘yinida Monako o‘z maydonida Manchester Siti jamoasini qabul qiladi. Bu o‘yinga jamoa yaxshi tayyorlanib, muvaffaqiyatli natija ko‘rsatishga intiladi.

Монако проанализировал результат матча Лиги чемпионов
Английский легионер, футболист команды Монако Эрик Дайер высказал свое мнение после поражения в первом туре группового этапа Лиги чемпионов в матче на поле бельгийского клуба Брюгге. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Французы в этом матче проиграли с крупным счетом 1:4. По словам Эрика Дайера, команда не хотела такого результата.
Однако счет зафиксирован в таблице, и эту правду нужно признать. Команде необходимо проанализировать ошибки и постараться их устранить.
Важно определить, какие аспекты нужно улучшить, и серьезно подготовиться к следующему матчу. Так передал слова Эрика Дайера пресс-служба УЕФА.
Кроме того, в следующем матче группового этапа Монако примет у себя Манчестер Сити. Команда намерена хорошо подготовиться к этой игре и добиться успешного результата.