Titov: Manchester Yunayted va Chelsea o‘rtasida 3+ gol bo‘ladi
Angliya chempionatining beshinchi turida "Manchester Yunayted" o‘z maydonida "Chelsea" jamoasini qabul qiladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinda sobiq "Spartak" futbolchisi Yegor Titov fikrlarini bildirib o‘tdi. Uning aytishicha, "Manchester Yunayted" uchun orqaga chekinish yo‘q, faqat hujum qilish zarur.
"Chelsea" jamoasi qo‘rqmaydi, ularning futbolchilari kuchsiz emas. Shunday qilib, o‘yinda yaxshi, kuchli futbol namoyish etilishi kutilmoqda.
Ekspert "RBSport"ga bergan intervyusida o‘yinda uchdan ortiq gol bo‘lishiga ishonch bildirgan. "Manchester Yunayted" va "Chelsea" o‘rtasidagi o‘yin bugun, 20 sentabr kuni, Manchester shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Asosiy hakamning start feyri Moskva vaqti bilan soat 19:30 da yangraydi. O‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti orqali taqdim etiladi.

Титов: В матче между Манчестер Юнайтед и Челси будет более 3 голов
В пятом туре чемпионата Англии "Манчестер Юнайтед" примет на своем поле команду "Челси". Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этой игре свои мысли высказал бывший футболист "Спартака" Егор Титов. По его словам, для "Манчестер Юнайтед" нет пути назад, нужно только атаковать.
Команда "Челси" не боится, их игроки не слабые. Таким образом, ожидается показ хорошего и сильного футбола.
Эксперт в интервью "RBSport" выразил уверенность, что в матче будет больше трех голов. Игра между "Манчестер Юнайтед" и "Челси" состоится сегодня, 20 сентября, на стадионе в Манчестере.
Стартовый свисток главного судьи прозвучит в 19:30 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция матча будет доступна на сайте Liveresult.ru.