Pau Kubars "Barselona"ning navbatdagi o‘yinida ishtirok etmaydi
«Barselona» jamoasining himoyachisi Pau Kubarsi shanba kuni jamoa bilan mashg‘ulot o‘tkazmadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchi Ispaniya chempionatining navbatdagi o‘yini, «Xetafe»ga qarshi bo‘lib o‘tadigan uchrashuvni o‘tkazib yuboradi, deb xabar beradi AS nashri. Kubarsi Chempionlar ligasi doirasidagi «Nyukasl»ga qarshi o‘yinning ikkinchi taymida almashtirilgan edi.
18 yoshli himoyachining sog‘lig‘ida jiddiy muammolar yo‘q, ammo uni ehtiyot qilish maqsadida maydondan olib chiqishgan. La Liga doirasidagi «Barselona» va «Xetafe» o‘rtasidagi o‘yin 21 sentabr kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00da boshlanadi.
Ushbu musobaqaning rivojlanishini matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Futbol muxlislari o‘yinning barcha muhim lahzalarini ushbu translyatsiya orqali bilib borishlari mumkin.

Пау Кубарс не примет участие в следующем матче "Барселоны"
Защитник команды «Барселона» Пау Кубарс в субботу не тренировался с командой. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футболист пропустит следующий матч чемпионата Испании против «Хетафе», сообщает издание AS. Кубарс был заменён во втором тайме матча Лиги чемпионов против «Ньюкасла».
У 18-летнего защитника нет серьёзных проблем со здоровьем, но его решили поберечь и сняли с поля. Матч «Барселона» — «Хетафе» в рамках Ла Лиги начнётся 21 сентября в 22:00 по московскому времени.
Ход этого соревнования можно будет отслеживать в текстовой трансляции на портале LiveResult. Футбольные болельщики смогут узнавать все важные моменты матча через эту трансляцию.