Titov "Latsio" va "Roma" o‘rtasidagi o‘yinni 1:1 hisobida baholadi
Italiya chempionatining to‘rtinchi turida “Latsio” jamoasi “Roma” bilan bahs olib boradi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu Rim derbisi haqida Rossiya terma jamoasi va “Spartak” klubining sobiq futbolchisi Yegor Titov fikrlarini bildirdi. Titovning so‘zlariga ko‘ra, derbida har ikkala jamoa ham gol uradi.
U aytishicha, mavsum davomida jamoalar o‘rtasida hali bunday o‘yinlar bo‘lmagan, chunki ko‘pincha bir tomon gol ura olmagan. Uning fikricha, uchrashuv 1:1 hisobida durang bilan yakunlanishi mumkin.
“Latsio” va “Roma” o‘rtasidagi o‘yin bugun, 21 sentabr kuni Rimdagi stadionda bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 13:30 da boshlanadi.

Titov оценил матч между "Лацио" и "Ромой" вничью 1:1
В четвёртом туре чемпионата Италии команда «Лацио» встретится с «Ромой». Об этом сообщает Euro-football.ru.
О данном римском дерби высказался бывший футболист сборной России и клуба «Спартак» Егор Титов. По словам Титова, в дерби обе команды забьют голы.
Он отметил, что за сезон ещё не было таких матчей между командами, так как часто одна из сторон не могла забить. По его мнению, встреча может завершиться вничью со счётом 1:1.
Матч между «Лацио» и «Ромой» состоится сегодня, 21 сентября, на стадионе в Риме. Начало встречи по московскому времени в 13:30.
Следить за событиями на футбольном поле можно через текстовую онлайн-трансляцию на сайте Liveresult.ru.