Titov "Barselona" va "Xetafe" o‘yinini bashorat qildi
Ispaniya chempionatining beshinchi tur doirasida Kataloniya jamoasi “Barselona” o‘z maydonida “Xetafe” bilan uchrashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga poytaxt “Spartak”ining sobiq yarim himoyachisi Yegor Titov tomonidan bashorat berildi. Titovning so‘zlariga ko‘ra, Flik boshchiligidagi jamoa juda yaxshi holatda va kamida ikki gol farqi bilan g‘alaba qozonishi kerak.
U -2 forasi bilan o‘ynashni ma’qul ko‘radi. Muhimi, o‘yinning boshida tezda gol urishdir, deb ta’kidladi Titov “RB Sport”ga bergan intervyusida.
“Barselona” va “Xetafe” o‘rtasidagi o‘yin 21 sentyabr kuni bo‘lib o‘tadi. Asosiy hakamning dastlabki furi soat 22:00da Moskva vaqti bilan yangraydi.
Hozirda “ko‘k-qizil” jamoa La Liga turnir jadvalida 10 ochko bilan ikkinchi o‘rinda turibdi, mehmonlar esa beshinchi pog‘onani egallagan. Ushbu uchrashuv yuqori darajadagi raqobatga boy bo‘lishi kutilmoqda.

Титов предсказал матч "Барселона" и "Хетафе"
В пятом туре чемпионата Испании команда Каталонии «Барселона» встретится на своем поле с «Хетафе». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз на эту игру дал бывший полузащитник столичного «Спартака» Егор Титов. По его словам, команда под руководством Флика находится в очень хорошей форме и должна выиграть с разницей минимум в два гола.
Он предпочитает ставить на фору -2. Главное — быстро забить гол в начале матча, подчеркнул Титов в интервью «РБ Спорт».
Матч между «Барселоной» и «Хетафе» состоится 21 сентября. Первый свисток главного судьи прозвучит в 22:00 по московскому времени.
В настоящее время «сине-красные» занимают второе место в турнирной таблице Ла Лиги с 10 очками, гости — пятое. Ожидается, что встреча будет очень напряженной и конкурентной.