Bonifatsiy: To‘rtta qiz bilan uchrashish ma’qul
Verdyer hujumchisi Viktor Bonifase munosabatda bo‘lish mumkin bo‘lgan qizlar soni haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, hayotda turli qizlarga pul sarflash foydasizdir. Eng yaxshisi, bir yoki ikki qiz bilan uchrashishdir, ko‘pi bilan uchta.
Agar juda qiyin bo‘lsa, to‘rt kishi bilan ham uchrashish mumkin, lekin bundan ortig‘i maqbul emas. Bonifase bu fikrlarini ijtimoiy tarmoqlarda aytib o‘tdi.
2025/2026 yilgi mavsumda u hozirgacha faqat ikki o‘yinda maydonga tushdi va bitta samarali uzatma amalga oshirdi. O‘tgan shanba kuni "Verdyer" jamoasi o‘z maydonida "Frayburg"ga 0:3 hisobida mag‘lub bo‘ldi.
Keyingi Bundesligadagi o‘yini 26 sentabr, juma kuni bo‘lib o‘tadi va unda "Verdyer" "Bavariya" jamoasiga qarshi safarda maydonga tushadi. Bu o‘yin jamoa uchun muhim bo‘lib, muxlislar va mutaxassislar tomonidan katta e’tibor bilan kutib olinmoqda.

Бонифаций: Встретиться с четырьмя девушками лучше
Нападающий «Вердера» Виктор Бонифасе высказался о количестве девушек, с которыми можно встречаться. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, тратить деньги на разных девушек в жизни бесполезно. Лучше всего встречаться с одной или двумя девушками, максимум с тремя.
Если очень сложно, можно встречаться и с четырьмя, но больше этого — недопустимо. Бонифасе высказал это мнение в социальных сетях.
В сезоне 2025/2026 он пока выходил на поле только в двух матчах и сделал одну результативную передачу. В прошлую субботу команда «Вердер» дома проиграла «Фрайбургу» со счётом 0:3.
Следующий матч в Бундеслиге состоится в пятницу, 26 сентября, где «Вердер» сыграет в гостях с «Баварией». Эта игра важна для команды и с большим интересом ожидается болельщиками и специалистами.