Mostovoy Oviedo va Barselona o‘yini hisobini aytdi
Ispaniya chempionatining oltinchi turida kataloniyaning «Barselona» jamoasi safarda «Oviedo» bilan o‘ynaydi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinni Moskva «Spartak» va Rossiya terma jamoasi sobiq futbolchisi Aleksandr Mostovoy sharhladi. Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, mehmonlar tarkibi aralash bo‘ladi.
Ba’zi futbolchilar «Oltin to‘p» marosimida ishtirok etishgan. Biroq, bu «Barselona» jamoasining g‘alabasiga katta ta’sir ko‘rsatmaydi.
U o‘yinning aniq hisobini 0:2 deb baholadi. «Oviedo» va «Barselona» o‘rtasidagi o‘yin 25 sentabr, payshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Asosiy hakamning dastlabki furi 22:30 da Moskva vaqti bilan yangraydi. Hozirda «ko‘k-qirmizi» jamoasi La Ligada ikkinchi o‘rinda bormoqda.

Мостовой назвал счет матча Овьедо и Барселоны
В шестом туре чемпионата Испании команда «Барселона» из Каталонии сыграет в гостях с «Овьедо». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч прокомментировал бывший футболист московского «Спартака» и сборной России Александр Мостовой. По словам Мостового, состав гостей будет смешанным.
Некоторые футболисты участвовали в церемонии «Золотой мяч». Однако это не окажет большого влияния на победу команды «Барселона».
Он оценил точный счет матча как 0:2. Игра между «Овьедо» и «Барселоной» состоится в четверг, 25 сентября.
Первый свисток главного судьи прозвучит в 22:30 по московскому времени. В настоящее время команда «сине-гранатовые» занимает второе место в Ла Лиге.