Bulykin: Ahmat va Akron o‘yini durang bo‘lishi mumkin
Rossiya chempionatining o‘nchi turida Grozniyning «Ahmat» jamoasi o‘z maydonida Tolyatti shahrining «Akron» jamoasi bilan kuch sinashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga nisbatan poytaxtning «Dinamo» jamoasining sobiq hujumchisi Dmitriy Bulykin fikrlarini bildirdi. Unga ko‘ra, «Ahmat» jamoasi yaxshi o‘yin ko‘rsatmoqda va o‘yinda durang natija ham bo‘lishi mumkin.
Bulykin murabbiy Cherchesovni yuqori darajadagi mutaxassis deb hisoblaydi va u «Akron» jamoasini qanday yengishni yaxshi biladi. Mazkur uchrashuv 27-sentabr kuni bo‘lib o‘tadi va asosiy hakamning dastlabki fiti Moskva vaqti bilan soat 14:00 da yangraydi.
Joriy mavsumda «Ahmat» jamoasi Premyer-liganing to‘qqizinchi o‘rnida turibdi, «Akron» esa 14-o‘rinda joylashgan. Ushbu o‘yin jamoalarning mavsumdagi o‘yinlarini yanada qiziqarli va raqobatbardosh qilishga xizmat qiladi.

Булыкин: Игра Ахмат и Акрон может закончиться вничью
В десятом туре чемпионата России команда «Ахмат» из Грозного сыграет на своем поле с командой «Акрон» из Тольятти. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший нападающий столичного «Динамо» Дмитрий Булыкин высказал свое мнение относительно этой игры. По его мнению, команда «Ахмат» показывает хорошую игру, и матч может закончиться ничьей.
Булыкин считает тренера Черчесова высококлассным специалистом, который хорошо знает, как обыграть команду «Акрон». Эта встреча состоится 27 сентября, а первый свисток главного судьи прозвучит в 14:00 по московскому времени.
В текущем сезоне команда «Ахмат» занимает девятое место в Премьер-лиге, а «Акрон» располагается на 14-й позиции. Эта игра послужит для команд стимулом сделать свои выступления в сезоне еще более интересными и конкурентоспособными.