Zenit va Orenburg o‘rtasidagi o‘yinda gollar ko‘p bo‘ladi
Sankt-Peterburgning “Zenit” jamoasi “Krasnodar”ga qarshi safardagi g‘alabasidan so‘ng, Rossiya Premer-ligasining o‘nchi turida o‘z maydonida “Orenburg” jamoasi bilan bahs olib boradi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
“RB Sport”ning xabar berishicha, futbol sharhlovchisi Konstantin Genich yaqinlashib kelayotgan o‘yinga oid taxminini bildirdi. Uning fikriga ko‘ra, “Gazprom Arena”da o‘tadigan uchrashuvda jami gollar soni 2,5 dan ko‘p bo‘ladi.
“Zenit” va “Orenburg” o‘rtasidagi o‘yin 27 sentyabr, shanba kuni bo‘lib o‘tadi. Musobaqa Moskva vaqti bilan soat 19:30 da boshlanadi.
Liveresult.ru sayti ushbu o‘yinning matnli onlayn translyatsiyasini taqdim etadi. Joriy turnir jadvalida mezbonlar beshinchi o‘rinni egallab turibdi, mehmonlar esa 13-o‘rinda joylashgan.
Ushbu o‘yin jamoalarning mavsumdagi o‘yinlarini davom ettirish uchun muhim hisoblanadi. Tomoshabinlar uchun qiziqarli va raqobatbardosh bahs bo‘lishi kutilmoqda.

В матче между Зенитом и Оренбургом будет много голов
Команда «Зенит» из Санкт-Петербурга после победы в гостях над «Краснодаром» проведет матч десятого тура Российской Премьер-лиги на своем поле против команды «Оренбург». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации «RB Sport», футбольный комментатор Константин Генич высказал свое предположение относительно предстоящей игры. По его мнению, в матче, который пройдет на «Газпром Арене», будет забито более 2,5 голов.
Игра между «Зенитом» и «Оренбургом» состоится в субботу, 27 сентября. Начало матча по московскому времени в 19:30.
Сайт Liveresult.ru предоставит текстовую онлайн-трансляцию этого матча. В текущем турнирном положении хозяева занимают пятое место, гости — тринадцатое.
Этот матч важен для команд в продолжении сезона. Ожидается интересная и конкурентная встреча для зрителей.