Lokomotiv chempionatda 10 tur mag‘lubiyatsiz o‘ynadi
Shanba kuni "Lokomotiv" jamoasi minimal hisob bilan, 1:0, "Rubin" jamoasini mag‘lub etdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Mixail Galaktionov boshqaruvidagi jamoa mag‘lubiyatsiz o‘yinlar sonini saqlab qolmoqda. O‘n tur davomida temiryo‘lchilar beshta g‘alaba va beshta durang qayd etdi.
Opta ma’lumotlariga ko‘ra, "Lokomotiv" chempionat boshida mag‘lubiyatsiz o‘n o‘yindan iborat seriyani uchinchi marta amalga oshirdi. Bunday natija avval 2002 va 2005 yillarda ham qayd etilgan edi.
2002 yilda jamoa chempionlikni qo‘lga kiritgan, 2005 yilda esa uchinchi o‘rinni egallagan. Keyingi turda "Lokomotiv" Premyer-liganing navbatdagi o‘yinida "Dinamo" jamoasiga qarshi safarda maydonga tushadi.
Ushbu bahs 4 oktabr, shanba kuni bo‘lib o‘tadi. Jamoa muxlislari uchun muhim o‘yinda "Lokomotiv" o‘zining yaxshi natijalarini davom ettirishga intiladi.

Lokomotiv в чемпионате сыграл 10 туров без поражений
В субботу команда "Локомотив" минимально, 1:0, обыграла команду "Рубин". Об этом сообщил Euro-football.ru.
Команда под руководством Михаила Галактионова сохраняет серию без поражений. В течение десяти туров железнодорожники одержали пять побед и сыграли пять ничьих.
По данным Opta, "Локомотив" в начале чемпионата в третий раз реализовал серию из десяти игр без поражений. Такой результат ранее был зафиксирован в 2002 и 2005 годах.
В 2002 году команда стала чемпионом, а в 2005 году заняла третье место. В следующем туре "Локомотив" в очередном матче Премьер-лиги сыграет в гостях с командой "Динамо".
Этот матч состоится 4 октября, в субботу. Важной игрой для болельщиков команда "Локомотив" стремится продолжить свои хорошие результаты.