Grilish: Manchester Sitida ba’zan o‘zini tiya olmagan
Everton jamoasining hujumchi yarim himoyachisi Jek Grilish, Manchester Siti klubidan ijaraga olingan futbolchi, o‘z hayoti tarzi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ingliz futbolchisi so‘nggi ikki mavsumda muvaffaqiyatsizlikka uchradi va Manchester Siti bosh murabbiyi Xosep Gvardiola ishonchini yo‘qotdi. Hozir 30 yoshli futbolchi karerasini qayta boshlab, avgust oyidan buyon Everton jamoasi sharafini himoya qilmoqda.
Grilishning so‘zlariga ko‘ra, odamlar ko‘pincha unga “U ko‘p sayr qiladi, ko‘p kechalarga boradi” deb gapirishadi. Bu haqiqat, u o‘z hayotini yashashni va zavqlanishni istaydi, ammo har narsaning o‘z vaqti va joyi borligini tan oladi.
Rostini aytganda, ba’zan u noto‘g‘ri paytlarni tanlaganini tan oladi. Manchester Siti safida o‘ynagan paytlarida ba’zan o‘zini cheklay olmagan, lekin muammolarning faqat shundan iborat emasligini ta’kidlaydi.
Avvalgi Angliya terma jamoasi futbolchisi Premier Ligada Everton uchun beshta o‘yinda to‘rtta golli uzatma amalga oshirdi.

Грилиш: Иногда не мог сдержаться в Манчестер Сити
Полузащитник атакующей линии команды «Эвертон» Джек Грилиш, арендованный у клуба «Манчестер Сити», поделился мыслями о своем образе жизни. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Английский футболист потерпел неудачи в последние два сезона и потерял доверие главного тренера «Манчестер Сити» Хосепа Гвардиолы. Сейчас 30-летний игрок начал карьеру заново и с августа защищает честь команды «Эвертон».
По словам Грилиша, люди часто говорят о нем: «Он много гуляет, часто ходит на вечеринки». Это правда, он хочет жить и получать удовольствие от жизни, но признает, что у всего есть свое время и место.
Честно говоря, он признает, что иногда выбирал неправильное время. Во время выступлений за «Манчестер Сити» он иногда не мог себя контролировать, но подчеркивает, что проблемы не ограничиваются только этим.
Бывший игрок сборной Англии в Премьер-лиге за «Эвертон» провел пять матчей и сделал четыре голевые передачи.