Barboza: Rossiya terma jamoasi guruhdan chiqishga muvaffaq bo‘ladi
Mashhur futbol agenti Paulo Barbosa 2026 yil yozida bo‘lib o‘tadigan jahon chempionatida Rossiya terma jamoasining nazariy imkoniyatlari haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Rossiya jamoasi guruhdan chiqish uchun kurashishi mumkin. Bu ularning minimal dasturi bo‘lardi va u guruh bosqichidan albatta o‘tadi, deb hisoblaydi Barbosa.
Eslatib o‘tamiz, 2022 yildan boshlab Rossiya terma jamoasi xalqaro musobaqalardan chetlashtirilgan. Shuningdek, 14 oktabr kuni Moskva shahrida Rossiya va Boliviya terma jamoalari o‘rtasida BetBoom o‘yini bo‘lib o‘tadi.
O‘yin poytaxt vaqti bilan soat 20:00 da boshlanadi. Bu uchrashuv Rossiya futboli uchun muhim voqea hisoblanadi va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.
Terma jamoaning keyingi xalqaro maydondagi faoliyati va natijalari futbol ixlosmandlari tomonidan diqqat bilan kuzatiladi.

Барбоза: Сборная России сумеет выйти из группы
Известный футбольный агент Пауло Барбоза высказался о теоретических возможностях сборной России на чемпионате мира, который пройдет летом 2026 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, сборная России может бороться за выход из группы. Это был бы их минимальный план, и он уверен, что команда обязательно пройдет групповой этап, считает Барбоза.
Напомним, что с 2022 года сборная России была отстранена от международных соревнований. Также 14 октября в Москве состоится матч между сборными России и Боливии в рамках игры BetBoom.
Игра начнется в 20:00 по московскому времени. Эта встреча считается важным событием для российского футбола и с большим интересом ожидается болельщиками.
Деятельность и результаты сборной на международной арене в дальнейшем будут внимательно отслеживаться футбольными фанатами.