40 yoshli Ronaldu mavsumda 10 gol urdi
40 yoshli futbolchi bugungi Jahon chempionati 2026 yil saralash o‘yinining birinchi bo‘limida Vengriya terma jamoasiga qarshi o‘tkazilgan bahsda ikki gol urdi. Shunday qilib, mavsum boshidan buyon klub va terma jamoa safida o‘n o‘yinda o‘nta golga mualliflik qilgan yulduz futbolchi, shuningdek, bitta samarali uzatma amalga oshirdi.
Ronaldu oldida hali uchta gol urish imkoniyati mavjud, chunki Portugaliya va Vengriya jamoalari o‘rtasidagi o‘yinning ikkinchi bo‘limi yaqinda boshlandi. O‘yinning borishi va natijalarini LiveResult.ru sayti orqali matnli tarzda kuzatish mumkin.
Bu futbolchi o‘zining tajribasi va mahorati bilan jamoasiga katta hissa qo‘shmoqda va uning faoliyati muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kuzatilmoqda.

40-летний Роналду забил 10 голов в сезоне
Нападающий клуба «Аль-Наср» и сборной Португалии Криштиану Роналду продолжает регулярно забивать голы в ворота соперников. Об этом сообщает Euro-football.ru.
40-летний футболист в первом тайме сегодняшнего отборочного матча чемпионата мира 2026 года против сборной Венгрии забил два гола. Таким образом, с начала сезона звезда, выступающая за клуб и сборную, забила десять голов в десяти матчах, а также отдала одну результативную передачу.
У Роналду еще есть возможность забить три гола, так как второй тайм матча между Португалией и Венгрией только начался. Ход игры и результаты можно отслеживать в текстовом формате на сайте LiveResult.ru.
Этот футболист своим опытом и мастерством вносит большой вклад в команду, и его деятельность с большим интересом наблюдают болельщики.