Guberniyev Lokomotiv va SSKA o‘yini imkoniyatlarini baholadi
Mashhur sharhlovchi Dmitriy Guberniyev Rossiya Premer-ligasining 12-turi doirasida bo‘lib o‘tadigan CSKA va Lokomotiv jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U Lokomotiv jamoasining hozirgi holatini qo‘llab-quvvatlashini aytib, bu o‘yin teng kuchga ega raqiblar o‘rtasidagi qiziqarli bahs bo‘lishini ta’kidladi. Shuningdek, o‘yindan oldin biroz afzallik CSKA jamoasida ekanligini qayd etdi.
Sharhlovchining so‘zlariga ko‘ra, mazkur uchrashuv chempionatni yanada jonlantiradi va muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi. Derby o‘yini 18-oktabr, shanba kuni RJD Arena stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan 19:45 da rejalashtirilgan. Hozirgi vaqtda Lokomotiv jamoasi Premer-liga turnir jadvalida ikkinchi o‘rinni egallab turibdi, CSKA esa yetakchi pozitsiyada.

Губерниев оценил возможности матча Локомотив и СКА
Известный комментатор Дмитрий Губерниев высказал своё мнение о матче между командами ЦСКА и Локомотив в рамках 12-го тура Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что поддерживает нынешнее состояние команды Локомотив и подчеркнул, что эта игра будет интересным противостоянием равных по силе соперников. Также он отметил, что перед игрой небольшое преимущество на стороне ЦСКА.
По словам комментатора, данная встреча оживит чемпионат и вызовет большой интерес у болельщиков. Дерби состоится 18 октября, в субботу, на стадионе РЖД Арена.
Начало матча запланировано на 19:45 по московскому времени. В настоящее время команда Локомотив занимает второе место в турнирной таблице Премьер-лиги, а ЦСКА — лидирует.