Manchini: Interga qarshi o‘yinga to‘la-to‘kis tayyormiz
Jianluka Manchini, «Roma» jamoasining markaziy himoyachisi, «Inter»ga qarshi bo‘ladigan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ular 18 oktabr kuni o‘z maydonlarida bo‘lib o‘tadigan Serie A ning yettinchi tur uchrashuvida maydonga chiqadi. Manchini fikricha, «Inter» jamoasi «Napoli» bilan birga liganing eng kuchli jamoalaridan biridir.
Shunga qaramay, ular o‘yinga to‘liq tayyorlanadi. Ushbu o‘yin jamoaga o‘z kuchini va imkoniyatlarini sinab ko‘rish imkonini beradi.
Hozirgi vaqtda «Roma» Italiya chempionatining turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda turibdi va 15 ochko jamg‘argan. «Inter» esa to‘plar soni bo‘yicha to‘rtinchi o‘rinda, 12 ochkoga ega.
Ushbu uchrashuv ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘alaba uchun kurash qizg‘in kechadi. Manchini o‘z jamoasi uchun muvaffaqiyatli natija kutmoqda va o‘yinda maksimal darajada harakat qilishga tayyor ekanligini ta’kidladi.

Манчино: Мы полностью готовы к игре против Интер
Джанлука Манчини, центральный защитник команды «Рома», поделился своими мыслями о предстоящей игре с «Интером». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Они выйдут на поле в седьмом туре Серии А, который состоится 18 октября на их домашнем стадионе. По мнению Манчини, команда «Интер» вместе с «Наполи» является одной из сильнейших в лиге.
Тем не менее, они полностью подготовятся к игре. Этот матч даст команде возможность проверить свои силы и возможности.
В настоящее время «Рома» занимает второе место в турнирной таблице чемпионата Италии, набрав 15 очков. «Интер» же находится на четвертом месте по количеству очков, имея 12.
Эта встреча имеет большое значение для обеих команд, и борьба за победу будет напряжённой. Манчини ожидает успешного результата для своей команды и подчеркнул, что готов приложить максимум усилий в игре.