PSJ safarda "Oser"ni minimal hisobda mag‘lub etdi
Fransiya chempionatining 19-turida PSJ safarda "Oser" jamoasini 1:0 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Mazkur uchrashuvning yagona goli o‘yin oxirlarida vinger Bredli Barkola tomonidan kiritildi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
O‘yindan so‘ng PSJ himoyachisi Ilya Zabarnyy mazkur natija borasida o‘z fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, jamoa o‘z kuchiga ishonib, raqibni bosim ostida ushlab turishga muvaffaq bo‘lgan.
Zabarnyy shunday dedi: “Jamoamiz hech qachon to‘xtamaydi va o‘z ishini davom ettiradi. Bizning asosiy kuchimiz — tempni ushlab turish va hujumni davom ettirishdir.
Hisob qanday bo‘lishidan qat’i nazar, gol urish faqat vaqt masalasi edi”. Mazkur g‘alabadan so‘ng PSJ jamoasi Liga 1 turnir jadvalida 45 ochko bilan peshqadamlikni saqlab qoldi.

ПСЖ в гостях минимально обыграл "Осер"
В 19-м туре чемпионата Франции ПСЖ на выезде обыграл команду "Осер" со счётом 1:0. Об этом сообщает Zamin.uz.
Единственный гол в матче был забит в концовке игры вингером Брэдли Барколой. Об этом сообщает euro-football.ru.
После матча защитник ПСЖ Илья Забарный поделился своими мыслями по поводу результата. По его словам, команда уверенно играла и сумела держать соперника под давлением.
Забарный сказал: «Наша команда никогда не останавливается и продолжает работать. Наша главная сила — поддерживать темп и продолжать атаки.
Независимо от счёта, забить гол было лишь вопросом времени». После этой победы ПСЖ сохранил лидерство в турнирной таблице Лиги 1, набрав 45 очков.