PSJ so‘nggi daqiqalarda g‘alabani qo‘lga kiritdi
Fransiyaning Liga 1 chempionatida 19-tur uchrashuvi doirasida PSJ safarda "Oser" jamoasini 1:0 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bellashuv taqdirini so‘nggi daqiqalarda Bredli Barkola kiritgan yagona gol hal qildi. Bu haqda "Euro-football.ru" xabar berdi.
O‘yindan so‘ng PSJ himoyachisi Ilya Zabarniy jamoaning g‘alabasi va o‘yini haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, jamoa oxirigacha raqibni sindirishga bo‘lgan ishonchini yo‘qotmagan.
"PSJ hech qachon to‘xtamaydi, har doim o‘z ishini qiladi. Bu bizning kuchli tomonimiz.
Hisob qanday bo‘lishidan qat’i nazar, biz hujum qilishni davom ettiramiz va tempni ushlab turamiz. Gol urish faqat vaqt masalasi edi", – dedi Zabarniy.
Ushbu g‘alaba PSJga turnir jadvalida yetakchilikni saqlab qolishga imkon berdi. Luis Enrike boshqaruvidagi jamoa 45 ochko to‘plab, "Lans" jamoasidan ikki ochkoga oldinda bormoqda.

ПСЖ одержал победу в последние минуты
В рамках 19-го тура чемпионата Франции Лиги 1 ПСЖ на выезде обыграл команду "Осер" со счётом 1:0. Об этом сообщает Zamin.uz.
Исход матча решил единственный гол, забитый Брэдли Барколой в последние минуты. Об этом сообщает "Euro-football.ru".
После игры защитник ПСЖ Илья Забарный поделился своими мыслями о победе команды и игре. По его словам, команда до конца не теряла уверенности в том, что сможет сломить соперника.
"ПСЖ никогда не останавливается, всегда делает своё дело. Это наша сильная сторона.
Независимо от счёта, мы продолжаем атаковать и поддерживать темп. Гол был лишь вопросом времени", – сказал Забарный.
Эта победа позволила ПСЖ сохранить лидерство в турнирной таблице. Команда под руководством Луиса Энрике набрала 45 очков и опережает "Ланс" на два очка.