Endrikning xet-trigi "Lion"ga muhim g‘alaba keltirdi
"Lion" jamoasi hujumchisi Endrik Fransiya chempionatining 19-turida "Metts"ga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda yorqin o‘yin ko‘rsatgani haqida fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu uchrashuvda braziliyalik futbolchi uchta gol urib, jamoasining 5:2 hisobidagi g‘alabasiga muhim hissa qo‘shdi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Endrik o‘z bayonotida mazkur o‘yin uning xotirasida uzoq vaqt saqlanishini ta’kidladi. Shuningdek, u Fransiya chempionatida o‘ynashdan zavqlanayotganini va "Lion" jamoasining darajasi yuqori ekanini qayd etdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, jamoaning kuchli ekanini u avvaldan bilgan. Ma’lumotlarga ko‘ra, 19 yoshli Endrik hozirda "Lion" safida ijara asosida harakat qilmoqda.

Хет-трик Эндрика принес важную победу "Лиону"
Нападающий команды «Лион» Энрик прокомментировал яркую игру в 19-м туре чемпионата Франции против «Метца». Об этом сообщает Zamin.uz.
В этом матче бразильский футболист забил три гола и внес важный вклад в победу своей команды со счетом 5:2. Об этом сообщает euro-football.ru.
В своем заявлении Энрик подчеркнул, что эта игра надолго останется в его памяти. Также он отметил, что получает удовольствие от игры в чемпионате Франции и что уровень команды «Лион» очень высок.
По его словам, он заранее знал, что команда сильная. По данным, 19-летний Энрик в настоящее время выступает за «Лион» на правах аренды.