Al-Nasr Istiklolni mag‘lub etdi va pley-offda
Krishtianu Ronaldu OFK Chempionlar ligasi guruh bosqichi uchrashuvlarida murabbiy bilan kelishuvga ko‘ra maydonga tushmayapti. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Shunga qaramay, uning jamoasi — Saudiya Arabistonining Al-Nasr klubi, ishonchli natijalarni qo‘lga kiritmoqda. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa chorshanba kuni guruhdagi beshinchi uchrashuvida Tojikistonning Istiklol klubini 4:0 hisobida mag‘lubiyatga uchratdi. Ushbu yirik g‘alaba orqali Al-Nasr guruhni birinchi o‘rinda yakunlab, keyingi bosqichga yo‘l oldi.
O‘yindan keyin Krishtianu Ronaldu ijtimoiy tarmoqlarda jamoasining muvaffaqiyatini nishonlab, post qoldirdi. U jamoasining keyingi bosqichga peshqadam sifatida chiqqanini ta’kidlab, postga olov va qarsak ma’nosidagi belgilarni qo‘shdi.
Eslatib o‘tamiz, 40 yoshli Krishtianu Ronaldu Al-Nasr klubi bilan amaldagi shartnomaga ega bo‘lib, kelishuv 2027 yilning o‘rtalarigacha mo‘ljallangan.

Al-Nasr победил Истиклол и вышел в плей-офф
Криштиану Роналду по согласованию с тренером не выходит на поле в матчах группового этапа Лиги чемпионов АФК. Об этом сообщает Zamin.uz.
Тем не менее, его команда — клуб «Аль-Наср» из Саудовской Аравии — добивается уверенных результатов. Об этом сообщает euro-football.ru.
В среду команда в пятом матче группы одержала победу над таджикским клубом «Истиклол» со счётом 4:0. Благодаря этой крупной победе «Аль-Наср» завершил группу на первом месте и вышел в следующий этап.
После игры Криштиану Роналду в социальных сетях отпраздновал успех своей команды, опубликовав пост. Он отметил, что команда вышла в следующий этап в качестве лидера группы, добавив к посту символы огня и аплодисментов.
Напомним, 40-летний Криштиану Роналду имеет действующий контракт с клубом «Аль-Наср», рассчитанный до середины 2027 года.