Genich: "Atletiko" g‘alaba uchun bor kuchini sarflaydi
Mashhur futbol sharhlovchisi Konstantin Genich Chempionlar ligasining 8-tur doirasida o‘tkaziladigan Madridning “Atletiko” klubi va Norvegiyaning “Bude-Glimt” jamoalari o‘rtasidagi o‘yin haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar bergan. Genichning ta’kidlashicha, bu uchrashuv “Atletiko” uchun juda muhim.
Madridliklar nafaqat o‘z o‘yinida g‘alaba qozonishi, balki turnir jadvalida yuqorida bo‘lgan raqiblarining ochko yo‘qotishiga ham umid qilishi lozim. Sharhlovchi “Atletiko”ning bu uchrashuvda (-1,5) fora bilan g‘alaba qozonishini prognoz qilgan.
“Bude-Glimt”ga qarshi o‘yin bugun, 28-yanvar kuni Madridda bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv soat 01:00 da, Toshkent vaqti bilan boshlanishi rejalashtirilgan.

Genich: "Атлетико" приложит все силы для победы
Известный футбольный комментатор Константин Генич высказал свое мнение о матче 8-го тура Лиги чемпионов между мадридским клубом «Атлетико» и норвежской командой «Буде-Глимт». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. По словам Генича, эта встреча очень важна для «Атлетико».
Мадридцы должны не только одержать победу в своей игре, но и надеяться на потерю очков соперниками, которые находятся выше в турнирной таблице. Комментатор прогнозирует победу «Атлетико» с форой (-1,5) в этом матче.
Игра против «Буде-Глимт» состоится сегодня, 28 января, в Мадриде. Начало встречи запланировано на 01:00 по ташкентскому времени.