G‘arb ommaviy axborot vositalarida Donald Trampning kelajagi haqida qiziqarli va kutilmagan taxminlar paydo bo‘lmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
AQSH prezidenti o‘zini "Dunyoni Uchinchi jahon urushidan saqlagan shaxs" deb atashi bilan keng tanilgan. Britaniyalik yozuvchi va ekstrasens Kreyg Gamilton-Parker Trampning yaqin kelajakdagi harakatlari va siyosiy yo‘nalishlari haqida o‘z fikrlarini bildirdi.
Gamilton-Parker ilgari Buyuk Britaniya qirolichalari, global pandemiya hamda Erondagi mojaro holatlarini aniq bashorat qilgani bilan tanilgan. Hozirda u YouTube kanalida har oyda qadimiy usullar, xususan sirli hind naadi barglaridan foydalanib, sayyoramiz kelajagi haqida muhim taxminlar bilan muxlislari bilan bo‘lishadi.
Ekstrasensning fikricha, 79 yoshli Trampning kelajagi yorqin ko‘rinmoqda. U Oq uyda tarixda birinchi marta uchinchi muddatga erishishi mumkin, degan taxminlar mavjud.
Bu AQSH Konstitutsiyasining 22-tuzatig‘iga zid bo‘lsa-da, siyosatchi ba’zan umumqabul qilingan qoidalarga qarshi harakat qilishi bilan ham mashhur. Gamilton-Parker shunday dedi: "Venesuelada bo‘lgani kabi Grenlandiyaga bostirib kirish yoki mamlakat rahbarini o‘g‘irlab ketish mumkinligini kim tasavvur qilgandi?
Dunyo tezda o‘zgarib bormoqda." Uning fikricha, global xaos va notinchlik Tramp uchun imkoniyat bo‘lishi mumkin. AQSH va uning mintaqaviy harakatlari yadroviy qurol tarqalishini to‘xtatishda va urushlarning oldini olishda muhim rol o‘ynagan.
Trampning AQSH harbiylari Eronda joylashgan 22 ta mina to‘sig‘ini yo‘q qilishdagi ishlari ham e’tirof etilgan. Ekstrasens shunday dedi: "Agar men aytganimdek, ularning yadroviy salohiyatini to‘liq yo‘q qilmaganimizda, bir oy o‘tib, ular yadroviy qurolga ega bo‘lar edi.
Ular uni avval Isroilga qarshi, keyin esa butun Yaqin Sharq bo‘ylab qo‘llagan bo‘lardi. Agar bunday qilmasak, yadro urushi boshlanib, uchinchi jahon urushiga aylanardi.
Eng muhimi, bu urush bo‘lardi, undan keyin esa hech narsa qolmasdi." Trampning siyosiy kelajagi va harakatlari ko‘pchilikning diqqat markazida qolmoqda. Ekstrasensning taxminlariga ko‘ra, u global siyosatda yangi o‘zgarishlar va beqarorliklarni yaratishi mumkin.
Muxlislar va ekspertlar bu jarayonlarni diqqat bilan kuzatib borishmoqda, chunki bu voqealar tarixiy ahamiyatga ega hisoblanadi.

Политическое будущее Дональда Трампа и предсказания экстрасенса
В западных СМИ появляются интересные и неожиданные предположения о будущем Дональда Трампа. Об этом сообщает Zamin.uz.
Президент США широко известен тем, что называет себя "человеком, который спас мир от Третьей мировой войны". Британский писатель и экстрасенс Крейг Гамильтон-Паркер поделился своими мыслями о ближайших действиях и политическом направлении Трампа.
Гамильтон-Паркер ранее был известен точными предсказаниями о королеве Великобритании, глобальной пандемии и конфликте в Иране. Сейчас он ежемесячно на своем YouTube-канале с помощью древних методов, в частности загадочных индийских листьев наади, делится важными предположениями о будущем нашей планеты со своими поклонниками.
По мнению экстрасенса, будущее 79-летнего Трампа выглядит ярким. Существуют предположения, что он может впервые в истории добиться третьего срока в Белом доме.
Хотя это противоречит 22-й поправке Конституции США, политик известен тем, что иногда действует вопреки общепринятым правилам. Гамильтон-Паркер сказал: "Кто мог представить, что можно будет вторгнуться в Гренландию или похитить главу государства, как это было в Венесуэле?
Мир быстро меняется." По его мнению, глобальный хаос и нестабильность могут стать возможностями для Трампа. США и их региональные действия сыграли важную роль в остановке распространения ядерного оружия и предотвращении войн.
Также отмечена работа Трампа по уничтожению 22 минных заграждений, размещенных американскими военными в Иране. Экстрасенс сказал: "Если бы мы не уничтожили их ядерный потенциал полностью, как я говорил, через месяц они бы обладали ядерным оружием.
Они бы сначала применили его против Израиля, а затем по всему Ближнему Востоку. Если бы мы этого не сделали, началась бы ядерная война, которая переросла бы в Третью мировую.
Самое главное, это была бы война, после которой ничего не осталось бы." Политическое будущее и действия Трампа остаются в центре внимания многих. По предположениям экстрасенса, он может вызвать новые изменения и нестабильность в глобальной политике.
Поклонники и эксперты внимательно следят за этими процессами, поскольку эти события имеют историческое значение.