Buxoroda yo‘qolgan fuqaro qidirilmoqda
Buxoro viloyati Ichki ishlar boshqarmasi matbuot xizmatidan ma’lum qilinishicha, Buxoro viloyati fuqorosi Umarov Baxtibek Mirzabekovich haqida izlanish ishlari olib borilmoqda. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
Ushbu fuqaro o‘z uyidan noma’lum yo‘nalishda chiqqan va hozirgacha uning qaerdaligini aniqlash imkoni bo‘lmadi. Ichki ishlar organlari xodimlari Baxtibek Mirzabekovichni topish uchun tezkor qidiruv tadbirlarini amalga oshirmoqdalar.
Agar sizda ushbu shaxs haqida ma’lumot bo‘lsa, iltimos, tezkor raqam 102 yoki 98 274 32 62 telefonlariga murojaat qiling. Shuningdek, yaqin atrofdagi ichki ishlar bo‘limiga yoki profilaktika inspektoriga ham ma’lumot berishingiz mumkin.

В Бухаре разыскивается пропавший гражданин
По информации пресс-службы Управления внутренних дел Бухарской области, проводятся поисковые мероприятия в отношении гражданина Бухарской области Умарова Бахтибека Мирзабековича. Об этом сообщает Upl.uz.
Данный гражданин вышел из своего дома в неизвестном направлении и до сих пор не удалось установить его местонахождение. Сотрудники органов внутренних дел проводят оперативные мероприятия по поиску Бахтибека Мирзабековича.
Если у вас есть информация о данном лице, пожалуйста, обратитесь по экстренным номерам 102 или 98 274 32 62. Также вы можете сообщить информацию в ближайший отдел внутренних дел или инспектору по профилактике.
Осведомленность и сотрудничество граждан имеют важное значение для эффективного проведения поисковых мероприятий