Maryam Tillayeva va Arno munosabatlari haqida intervyu
O‘zbekistonning Birinchi Prezidenti Islom Karimovning nabirasi va mashhur bloger Maryam Tillayeva hamda uning sevgilisi Arno Kosyan YouTube’dagi UzCast kanaliga intervyu berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Maryam va Arno o‘z tanishuvlari, munosabatlari va kelajakdagi rejalari haqida so‘zlab berdilar. Arno aytishicha, ular 2-yanvar kuni Fransiyaning Krushevel tog‘ kurortidagi restoranda tanishgan.
U do‘sti bilan restoranga kirganida, Maryam ham u yerda o‘tirgan ekan. Maryam dastlab Arnoni tortinchoq deb o‘ylagan, ammo keyinchalik ular do‘stlashib, birga chang‘i uchishga borganlar.
Uchinchi kunda do‘stlari Maryamga Arno uni yoqtirib qolganini aytgan. Shundan so‘ng Arno ochiqchasiga o‘z his-tuyg‘ularini bildirgan va munosabatlari boshlandi.
Arno hozircha ishlamaydi, joriy yilda institutni tamomlab, magistraturada xalqaro iqtisodiyot yo‘nalishida o‘qishni boshlagan. U imtihonlardan pul bilan o‘tmaganini ta’kidladi.
Moskva shahrida bu holat kam uchraydi. Shuningdek, Arno sessiyada boshqalarga yordam berish orqali daromad topadi va do‘sti bilan kiyim-kechak brendini yaratgan.
Maryam Arnodan bir necha yosh katta bo‘lsa-da, bu farq munosabatlariga salbiy ta’sir qilmaydi. Arno Maryamni yoshga mos kelmaydigan tarzda harakat qiladigan inson deb ta’riflasa, Maryam esa Arnoning kayfiyati va vaziyatga qarab turli yoshdagi odamdek ko‘rinishini aytdi.
Arno turmush qurish taklifini qanday qilgani haqida ham so‘zlab berdi. U uzukni bir necha marta tashlashni rejalashtirgan, lekin oxir-oqibat Maryamning qo‘lini ushlab, to‘y taklifini bildirgan.
Maryam dastlab tushunmasa-da, keyin rozilik bildirgan. To‘yga barcha yaqinlari taklif qilinadi.
Maryam sog‘lom va oddiy oilada ulg‘aygani, Arno bilan munosabatlaridan juda xursand ekanligini, kelajakda farzandlari oilaviy janjallarga duch kelmasligini, o‘zaro hurmat va muloqot bo‘lishini istashini aytdi. Arno ular haqidagi turli mish-mishlarga ham to‘xtaldi.
Ba’zi odamlar uni noto‘g‘ri tushunib, “alfons” yoki narkotik ta’sirida yuradi degan gaplarni tarqatgan. U aslida diqqat yetishmovchiligi va giperaktivlik sindromiga ega ekanligini tushuntirdi.
Kelajakdagi tilaklari haqida Arno sport bilan shug‘ullanishni davom ettirishini va bo‘yi Maryamdan balandroq bo‘lishini, Maryam esa tez jahli chiqishdan qutulishini va farzandlari sog‘lom bo‘lishini umid qilmoqda. Shunday qilib, Maryam Tillayeva va Arno Kosyan o‘z muxlislariga shaxsiy hayotlari, tanishuvlari va yaqinlashib kelayotgan to‘ylari haqida samimiy va ochiq ma’lumotlar berdi.

Интервью о отношениях Мариам Тиллаевой и Арно
Внучка первого президента Узбекистана Ислама Каримова и известная блогер Мариам Тиллаева вместе со своим возлюбленным Арно Косьяном дали интервью каналу UzCast на YouTube. Об этом сообщает Zamin.uz.
Мариам и Арно рассказали о своем знакомстве, отношениях и планах на будущее. По словам Арно, они познакомились 2 января в ресторане горнолыжного курорта Крушевель во Франции.
Когда он зашел в ресторан с другом, там уже сидела Мариам. Сначала Мариам показался Арно застенчивым, но позже они подружились и вместе ходили кататься на лыжах.
На третий день друзья сказали Мариам, что Арно в нее влюбился. После этого Арно открыто выразил свои чувства, и их отношения начались.
Сейчас Арно не работает, в этом году он закончил институт и начал обучение в магистратуре по направлению международной экономики. Он подчеркнул, что не сдавал экзамены за деньги.
В Москве такие случаи встречаются редко. Также Арно зарабатывает, помогая другим на сессии, и вместе с другом создал бренд одежды.
Хотя Мариам старше Арно на несколько лет, эта разница не оказывает негативного влияния на их отношения. Арно описывает Мариам как человека, который ведет себя не по возрасту, а Мариам говорит, что Арно в зависимости от настроения и ситуации может выглядеть человеком разного возраста.
Арно также рассказал, как сделал предложение. Он планировал несколько раз бросить кольцо, но в итоге взял Мариам за руку и сделал предложение.
Сначала Мариам не поняла, но потом согласилась. На свадьбу будут приглашены все близкие.
Мариам выросла в здоровой и простой семье, она очень счастлива в отношениях с Арно, и надеется, что в будущем их дети не столкнутся с семейными ссорами, а между ними будет взаимное уважение и общение. Арно также остановился на различных слухах о них.
Некоторые люди неправильно поняли его и распространяли слухи, что он альфонс или находится под воздействием наркотиков. Он объяснил, что на самом деле у него синдром дефицита внимания и гиперактивности.
О своих пожеланиях на будущее Арно сказал, что продолжит заниматься спортом и будет выше Мариам, а Мариам надеется избавиться от быстрого гнева и чтобы их дети были здоровы. Таким образом, Мариам Тиллаева и Арно Косьян открыто и искренне рассказали своим поклонникам о личной жизни, знакомстве и предстоящей свадьбе.