Ushbu rol siyosiy drama janridagi "United" serialida taqdim etilishi rejalashtirilgan. Loyiha hozirda dastlabki ishlab chiqish bosqichida bo‘lib, BMT bilan hamkorlikda amalga oshirilmoqda.
Kostner bu serialda nafaqat aktyor sifatida, balki mashhur aktyor Leonardo DiKaprio bilan birgalikda ijrochi prodyuser sifatida ham ishtirok etadi. Serial ssenariysi va rejissyorligi "Night Hunter" filmi bilan tanilgan Devid Raymondga topshirilgan.
"United" serialida insonparvarlik faoliyati bilan shug‘ullanayotgan va dunyoni yaxshilashga intilayotgan odamlarga oid haqiqiy voqealar yoritiladi. Serialni ishlab chiqarish bilan Appian Way, Onwards Studios va Prime Focus DNEG studiyalari shug‘ullanmoqda.
Tarqatish huquqi esa Fifth Season kompaniyasiga tegishli. Kevin Kostner yaqinda o‘zi suratga olgan va bosh rolni ijro etgan "Horizon: An American Saga" nomli vestern filmi bilan ham e’tiborga tushgan edi.
Ushbu filmning birinchi qismi 2024-yilda Kann kinofestivalida taqdim etilgan bo‘lsa, ikkinchi qismi Venetsiyada namoyish qilingan. Hozirda filmning kinoteatrlarda chiqishi kutilmoqda.

Кевин Костнер может сыграть роль Клинтона
Известный американский актер Кевин Костнер рассматривает возможность сыграть роль бывшего президента США Билла Клинтона. Об этом сообщает Zamin.uz.
Эта роль планируется в политической драме под названием "United". Проект находится на начальной стадии разработки и реализуется в сотрудничестве с ООН.
Костнер будет участвовать в сериале не только как актер, но и как исполнительный продюсер вместе с известным актером Леонардо ДиКаприо. Сценарий и режиссура сериала доверены Дэвиду Рэймонду, известному по фильму "Night Hunter".
В сериале "United" будут освещены реальные истории людей, занимающихся гуманитарной деятельностью и стремящихся сделать мир лучше. Производством сериала занимаются студии Appian Way, Onwards Studios и Prime Focus DNEG.
Права на распространение принадлежат компании Fifth Season. Кевин Костнер недавно привлек внимание фильмом вестерн "Horizon: An American Saga", в котором он сыграл главную роль и выступил режиссером.
Первая часть этого фильма была представлена на Каннском кинофестивале в 2024 году, а вторая часть — на Венецианском кинофестивале. В настоящее время ожидается выход фильма в кинотеатрах.