Sevinch Mo‘minova avtohalokatga uchradi, sog‘lig‘i barqaror
Bu haqda u o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasi orqali xabar berdi. Xonandaning so‘zlariga ko‘ra, avtohalokat natijasida u bosh qismidan jarohat olgan.
Hodisa sodir bo‘lgach, shifokorlar unga zudlik bilan tibbiy yordam ko‘rsatishgan. Bir kun davomida shifoxonada kuzatuv ostida bo‘lgan xonandaga zarur muolajalar o‘tkazilgan.
Keyinchalik uning ahvoli qoniqarli deb topilib, uyiga javob berilgan. Hozirda Sevinch Mo‘minovaning sog‘lig‘i barqaror ekani ma’lum qilindi.
U o‘z muxlislariga ko‘rsatgan e’tibor va qo‘llab-quvvatlashlari uchun minnatdorlik bildirdi. Barchamiz sevimli san’atkorimizga tezroq sog‘ayib, sahnaga qaytishini tilab qolamiz.

Севинч Моминова попала в аварию, состояние здоровья стабильное
Известная певица Севинч Моминова попала в дорожно-транспортное происшествие. Об этом сообщил Zamin.uz.
Об этом она сообщила на своей странице в социальной сети. По словам певицы, в результате аварии она получила травму головы.
После происшествия врачи немедленно оказали ей медицинскую помощь. В течение суток певица находилась под наблюдением в больнице, ей провели необходимые процедуры.
Позже её состояние было признано удовлетворительным, и её выписали домой. В настоящее время сообщается, что здоровье Севинч Моминовой стабильно.
Она выразила благодарность своим поклонникам за внимание и поддержку. Все мы желаем нашей любимой артистке скорейшего выздоровления и возвращения на сцену.