Viktor Sa Krasnodarga o‘tishdan afsuslanmaydi
Braziliyalik hujumchi Viktor Sa "Krasnodar" klubi haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U klubdagi faoliyati haqida gapirar ekan, karerasida navbatdagi qadamni qo‘yishdan oldin uzoq va chuqur o‘ylaganini ta’kidladi. "Krasnodar"ga o‘tish qarori to‘g‘ri bo‘lganini aytdi.
Bu klub kuchli jamoa bo‘lib, muxlislarning ajoyib qo‘llab-quvvatlashiga ega. U bu yerda bo‘lishdan mamnunligini va Rossiya Premer-Ligasida g‘alaba qozonish umumiy mehnatimizning eng yuqori nuqtasi ekanini qayd etdi.
O‘tgan mavsumda 31 yoshli Sa 25 o‘yinda maydonga tushib, 4 ta gol urdi va 5 ta golga uzatma berdi. U 2024 yildan beri "Krasnodar" safida to‘p surmoqda, oldin esa "Botafogo" klubida o‘ynagan.
Transfermarkt portali uning bozor qiymatini 3 million yevro deb baholaydi. Viktor Sa o‘zining professional faoliyatida jamoasiga muhim hissa qo‘shmoqda va kelajakda ham yanada yaxshi natijalar ko‘rsatishga intilmoqda.

Виктор не сожалеет о переходе в Краснодар
Бразильский нападающий Виктор Са поделился своими мыслями о клубе "Краснодар". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Говоря о своей деятельности в клубе, он отметил, что перед тем, как сделать следующий шаг в карьере, долго и тщательно обдумывал это. Он сказал, что решение перейти в "Краснодар" было правильным.
Этот клуб является сильной командой и имеет отличную поддержку со стороны болельщиков. Он отметил, что рад быть здесь и что победа в Российской Премьер-Лиге является высшей точкой нашего общего труда.
В прошлом сезоне 31-летний Са выходил на поле в 25 матчах, забил 4 гола и сделал 5 голевых передач. С 2024 года он выступает за "Краснодар", ранее играл в клубе "Ботафого".
Портал Transfermarkt оценивает его рыночную стоимость в 3 миллиона евро. Виктор Са вносит значительный вклад в свою команду в своей профессиональной карьере и стремится показывать еще лучшие результаты в будущем.