Bulykin CSKA va Krasnodar o‘yini haqida fikr bildirdi
Rossiya chempionatining yettinchi turida poytaxt jamoasi CSKA "Krasnodar" jamoasiga qarshi maydonga chiqadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinni sobiq "Dinamo" hujumchisi Dmitriy Bulykin sharhladi. Unga ko‘ra, ikkala jamoa ham yaxshi tayyorgarlik ko‘rgan va hozirgi holatda kuchli hisoblanadi.
Bulykinning fikricha, o‘yinning natijasi durang bo‘lishi eng maqbul variant, ammo g‘olib chiqadigan jamoa ham bo‘lishi kerak. U shaxsan CSKA jamoasini qo‘llab-quvvatlashini bildirdi.
Ushbu o‘yin 31 avgust kuni Moskva shahridagi "VEB Arena" stadionida bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanish vaqti poytaxt vaqti bilan soat 18:00 da belgilangan.
Hozirgi vaqtda CSKA Rossiya chempionatining turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda turadi, "Krasnodar" esa birinchi pog‘onani egallab turibdi. O‘yinning qiziqarli va kuchli kechishi kutilmoqda, chunki ikkala jamoa ham yuqori natijalar uchun kurashmoqda.

Булыкин высказался о матче ЦСКА и Краснодар
В седьмом туре чемпионата России столичный клуб ЦСКА выйдет на поле против команды "Краснодар". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч прокомментировал бывший нападающий "Динамо" Дмитрий Булыгин. По его словам, обе команды хорошо подготовились и в настоящее время считаются сильными.
По мнению Булыгина, наиболее оптимальным вариантом будет ничья, однако должна быть и команда-победитель. Он лично выразил поддержку команде ЦСКА.
Матч состоится 31 августа на стадионе "ВЭБ Арена" в Москве. Начало игры запланировано на 18:00 по столичному времени.
В настоящее время ЦСКА занимает второе место в турнирной таблице чемпионата России, а "Краснодар" возглавляет таблицу. Ожидается интересный и напряжённый матч, так как обе команды борются за высокие результаты.