Chervichenko: Sochi Spartakdan yutqazadi, imkon yo‘q
«Spartak» jamoasining sobiq egasi Andrey Chervichenko Rossiya chempionatining «qizil-oq» va «Sochi» jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yini haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, «Sochi» jamoasi so‘nggi o‘rinda joylashgani va ularning ko‘rsatgan o‘yini hisobga olinsa, raqibda g‘alaba qozonish imkoniyati deyarli yo‘q. Chervichenko fikricha, «Spartak» futbolchilari ushbu o‘yinga maksimal darajada tayyorgarlik ko‘rishadi.
Shuningdek, u jamoaning bosh murabbiyi Deyan Stankovich bugungi o‘yinda muvaffaqiyatsizlikka uchrasa, ishdan ozod qilinishini ta’kidladi. «Spartak» va «Sochi» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv 30 avgust kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning barcha voqealarini LiveResult portali orqali matnli translyatsiyada kuzatib borish mumkin. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:30 da boshlanadi.

Червиченко: Сочи проиграет Спартаку, нет шансов
Бывший владелец команды «Спартак» Андрей Червиченко высказал своё мнение о предстоящем матче чемпионата России между командами «красно-белых» и «Сочи». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, учитывая, что команда «Сочи» занимает последнее место и их игру, у соперника практически нет шансов на победу. По мнению Червиченко, футболисты «Спартака» максимально подготовятся к этой игре.
Также он подчеркнул, что главный тренер команды Деян Станкович будет уволен в случае неудачи в сегодняшнем матче. Встреча между командами «Спартак» и «Сочи» состоится 30 августа.
Все события матча можно будет отслеживать в текстовой трансляции на портале LiveResult. Игра начнётся в 18:30 по московскому времени.