Nikolas Jeksonning Bavariyaga o‘tishi bekor qilindi
«Chelsi» klubi hujumchi Nikolas Jeksonning «Bavariya»ga transferi bo‘yicha yakuniy qarorni qabul qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu kelishuv barcha tomonlar o‘rtasida to‘liq muvofiqlashtirilgan edi va 24 yoshli senegallik futbolchi allaqachon Myunxenga kelib tushgan. Biroq, «Chelsi» klubida Liam Delapning jarohati sababli transfer vaqtincha to‘xtatildi.
Journalistik ma’lumotlarga ko‘ra, «Chelsi» rahbariyati Jeksonning o‘tishini butunlay bekor qilgan va u «Bavariya» safida o‘ynamaydi. Shuningdek, «Bavariya» Jekson o‘rniga «Atalanta»dan Ademola Lukmanni muqobil variant sifatida ko‘rib chiqmoqda.

Переезд Николаса Джексона в Баварию отменён
Клуб «Челси» принял окончательное решение по трансферу нападающего Николаса Джексона в «Баварию». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Это соглашение было полностью согласовано всеми сторонами, и 24-летний сенегальский футболист уже прибыл в Мюнхен. Однако из-за травмы Лиама Делапа в клубе «Челси» трансфер временно приостановлен.
По данным журналистов, руководство «Челси» полностью отменило переход Джексона, и он не будет играть за «Баварию». Также «Бавария» рассматривает Адемолу Лукмани из «Аталанты» в качестве альтернативного варианта вместо Джексона.
Пока неясно, сможет ли клуб из Мюнхена оформить нового футболиста до закрытия трансферного окна. Эта ситуация может повлиять на будущие планы команды.