Chernikov: Jon Kordobaga nisbatan noto‘g‘ri qarash bor
«Krasnodar» jamoasining yarim himoyachisi Aleksandr Chernikov jamoadoshi Jon Kordob haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kolumbiyalik futbolchi yakshanba kuni kechqurun CSKAga qarshi o‘yinda qizil kartochka oldi. Chernikovning so‘zlariga ko‘ra, Jon hissiyotli o‘spirin, lekin u o‘z his-tuyg‘ularini me’yor doirasida namoyon etadi.
Ba’zan uning agressivligi jamoaga foyda keltiradi. Shuningdek, Jon haqida noto‘g‘ri fikrlar mavjudligi ta’kidlandi.
Eslatib o‘tamiz, «Krasnodar» o‘tgan turda durang o‘ynab, Rossiya Premer Ligasi jadvalida birinchi o‘rinni saqlab qoldi. Jamoaning hisobida 16 ochko bor.
Uchinchi o‘rinni esa CSKA, «Baltika» va poytaxtning «Lokomotiv» jamoalari bo‘lishmoqda. Ushbu haftaning yettinchi turi markaziy o‘yini haqida batafsil sharhni saytimizda o‘qishingiz mumkin.
Bu o‘yin jamoalar o‘rtasidagi kurashning qiziqarli va muhim bosqichi bo‘ldi. Futbol muxlislari uchun mazmunli va qiziqarli tahlillar taqdim etiladi.

Черников: В отношении Джона Кордобы существует неправильное мнение
Полузащитник команды «Краснодар» Александр Черников высказался о своем одноклубнике Хоне Кордобе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Колумбийский футболист в воскресенье вечером получил красную карточку в матче против ЦСКА. По словам Черникова, Хон — эмоциональный подросток, но он проявляет свои чувства в пределах нормы.
Иногда его агрессивность приносит пользу команде. Также было отмечено, что о Хоне существуют неправильные мнения.
Напомним, что «Краснодар» в прошлом туре сыграл вничью и сохранил первое место в таблице Российской Премьер-Лиги. У команды 16 очков.
Третье место занимают ЦСКА, «Балтика» и столичный «Локомотив». Подробный обзор центрального матча седьмого тура этой недели вы можете прочитать на нашем сайте.
Эта игра стала интересным и важным этапом борьбы между командами. Для футбольных болельщиков представлены содержательные и увлекательные аналитические материалы.