Kolyvanov CSKA va Krasnodar o‘yini haqida fikr bildirdi
Rossiya terma jamoasining sobiq o‘yinchisi Igor Kolyvanov Rossiya Premyer Ligasi 7-turining markaziy o‘yini — Moskva markazidagi CSKA va “Krasnodar” jamoalari o‘rtasidagi bahs natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv “VEB Arena” stadionida 1:1 hisobida durang bilan yakunlandi. Mutaxassis “O‘yin qiziqarli kechdi.
Kislyak yaxshi harakat qildi, Kordoba esa gol urdi. O‘yinning oxirida CSKA ikki imkoniyatga ega bo‘ldi.
Agar maydondan haydalish bo‘lmaganda, o‘yin boshqacha yakun topishi mumkin edi”, deb so‘zladi “Match TV” telekanalida. Rossiya Premyer Ligasi 7-turidan so‘ng “Krasnodar” jamoasi 16 ochko to‘plab, musobaqa jadvalida birinchi o‘rinni egallamoqda.
CSKA esa 15 ochko bilan ikkinchi pog‘onada joylashgan. Jamoalar o‘rtasidagi raqobat davom etmoqda va keyingi o‘yinlar natijalari musobaqaning keyingi yo‘nalishini belgilashi kutilmoqda.

Кольванов высказался о матче ЦСКА и Краснодар
Бывший игрок сборной России Игорь Кольванов высказался о результате центрального матча 7-го тура Российской Премьер-Лиги — встречи между ЦСКА и «Краснодаром» в центре Москвы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч на стадионе «ВЭБ Арена» завершился вничью со счётом 1:1. Эксперт отметил: «Игра была интересной.
Кисляк хорошо действовал, а Кордоба забил гол. В конце матча у ЦСКА было два момента.
Если бы не удаление, игра могла бы закончиться иначе», — сказал он на телеканале «Матч ТВ». После 7-го тура Российской Премьер-Лиги «Краснодар» набрал 16 очков и занимает первое место в турнирной таблице.
ЦСКА же с 15 очками расположился на второй строчке. Соперничество между командами продолжается, и результаты следующих матчей, как ожидается, определят дальнейшее направление турнира.