Krugovoy: CSKA g‘alabaga yaqin edi, natija qoniqtirmaydi
Moskvadagi CSKA jamoasining qanot himoyachisi Danil Krugovoy Premyer-liganing yettinchi turida “Krasnodar”ga qarshi o‘tkazilgan o‘yinning natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 1:1 hisobida durang bilan yakunlandi va jamoalar ochkolarni bo‘lishdi. Krugovoyning so‘zlariga ko‘ra, jamoa g‘alabaga yaqinroq edi, shuning uchun natija ularni to‘liq qoniqtirmaydi.
U ijtimoiy tarmoqlarda “Atmosfera juda ajoyib edi. Qizil-ko‘k kiyimlilarga rahmat.
Biz eng yuqori o‘rinlar uchun kurashni davom ettiramiz”, deb yozdi. Eslatib o‘tamiz, o‘yinning ikkinchi bo‘limining ko‘p qismi davomida CSKA raqib hujumchisi Jon Kordobaning maydondan haydalishi sababli ko‘pchilikda o‘ynadi.
Hozirda CSKA 15 ochko jamg‘arib, Rossiya chempionatining turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda turibdi. Jamoa keyingi o‘yinlarda ham yuqori natijalarni ko‘rsatishga intiladi.

Круговой: ЦСКА был близок к победе, результат не удовлетворяет
Защитник московского ЦСКА Данил Круговой высказался о результате матча с «Краснодаром» в седьмом туре Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью со счётом 1:1, и команды поделили очки. По словам Кругового, команда была ближе к победе, поэтому результат их полностью не устраивает.
Он написал в социальных сетях: «Атмосфера была просто потрясающей. Спасибо красно-синим.
Мы продолжим борьбу за высокие места». Напомним, что большую часть второго тайма ЦСКА играл в большинстве из-за удаления нападающего соперника Хона Кордобы.
В настоящее время ЦСКА набрал 15 очков и занимает второе место в турнирной таблице чемпионата России. Команда стремится показывать высокие результаты и в следующих матчах.