Mostovoy Krasnodar legionerlarini yuqori baholadi
Sobiq Moskva “Spartak” futbolchisi Aleksandr Mostovoy joriy mavsumda “Krasnodar” futbolchilari darajasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, “Krasnodar” jamoasida xorijiy futbolchilarning yaxshi tanlovi mavjud. O‘tgan mavsumda “Krasnodar” Rossiya chempioni bo‘lgan va jamoada 12 nafar xorijiy futbolchi borligi buning isboti hisoblanadi.
Rossiya premer-ligasining yettinchi turida “Krasnodar” Moskva “CSKA” jamoasi bilan safarda 1:1 hisobida durang o‘ynadi. Ushbu natijadan so‘ng Murad Musayev boshchiligidagi jamoa 16 ochko bilan turnir jadvalida birinchi o‘rinda turibdi.
“Krasnodar”ning hozirgi holati va tarkibi jamoaning kuchli ekanligini ko‘rsatmoqda. Bu mavsumda ular yuqori natijalarga erishishga intilmoqda.
Murad Musayevning boshqaruvida jamoa birlashgan va yaxshi o‘yin ko‘rsatmoqda. Umuman olganda, “Krasnodar” futbolchilari va ularning o‘yini Rossiya chempionatida yuqori baholanmoqda.

Mostovoy высоко оценил легионеров Краснодар
Бывший футболист московского «Спартака» Александр Мостовой высказался о уровне игроков «Краснодара» в текущем сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в команде «Краснодар» хороший подбор иностранных футболистов. В прошлом сезоне «Краснодар» стал чемпионом России, и наличие в команде 12 иностранных игроков является подтверждением этого.
В седьмом туре Российской Премьер-Лиги «Краснодар» сыграл в гостях с московским ЦСКА вничью 1:1. После этого результата команда под руководством Мурада Мусаева с 16 очками занимает первое место в турнирной таблице.
Текущее состояние и состав «Краснодара» показывают, что команда сильна. В этом сезоне они стремятся достичь высоких результатов.
Под руководством Мурада Мусаева команда сплочена и демонстрирует хорошую игру. В целом, футболисты «Краснодара» и их игра высоко оцениваются в чемпионате России.