Valentin Paltsev Krasnodarga o‘tishga yaqin turibdi
Rossiya milliy terma jamoasi va Makhachqala “Dinamo” klubining himoyachisi Valentin Paltsev yaqin vaqt ichida klubini o‘zgartirishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
“Chempionat” jurnalistlarining ma’lumotlariga ko‘ra, 23 yoshli futbolchi “Krasnodar” klubiga o‘tish bo‘yicha kelishuvga yaqin turibdi. Hozirda tomonlar o‘tish jarayonining so‘nggi tafsilotlarini muhokama qilmoqda.
Valentin o‘tgan yil yozidan buyon Makhachqala jamoasi sharafini himoya qilib kelmoqda. Joriy mavsumda u o‘nta o‘yinda maydonga tushib, bitta gol urishga muvaffaq bo‘ldi.
Rossiya chempionatining yetti turidan so‘ng “Krasnodar” jamoasi 16 ochko to‘plab, turnir jadvalida yetakchi o‘rinni egallab turibdi. Ushbu o‘zgarish futbolchi va klub uchun yangi imkoniyatlar eshigini ochishi kutilmoqda.

Валентин Пальцев близок к переходу в Краснодар
Защитник сборной России и махачкалинского клуба «Динамо» Валентин Пальцев может в ближайшее время сменить клуб. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации журналистов «Чемпионата», 23-летний футболист близок к соглашению о переходе в клуб «Краснодар». В настоящее время стороны обсуждают последние детали трансфера.
Валентин защищает цвета махачкалинской команды с прошлого лета. В текущем сезоне он провел десять матчей и забил один гол.
После семи туров чемпионата России команда «Краснодар» набрала 16 очков и занимает лидирующую позицию в турнирной таблице. Ожидается, что этот переход откроет новые возможности как для футболиста, так и для клуба.