Diveyev Rossiya terma jamoasida alohida mashg‘ulotda
Rossiya terma jamoasi BetBoom do‘stlik uchrashuviga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Seshanba kuni Valeriy Karpin boshchiligidagi jamoa mashg‘ulot o‘tkazadi. Himoyachi Igor Diveyev umumiy guruh bilan shug‘ullanmaydi, u shaxsiy dastur bo‘yicha ishlamoqda.
Bu haqda «Match TV» sayti xabar berdi. BetBoom do‘stlik o‘yini 4 sentyabr, payshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 20:00 da «Lukoyl Arena» stadionida boshlanadi. O‘yinning borishi matnli translyatsiya orqali kuzatib borilishi mumkin.
Shuningdek, sentyabr oyida Rossiya terma jamoasining ikkinchi raqibi Qatar terma jamoasi bo‘ladi. Uchrashuv 7 sentyabr, yakshanba kuni o‘tkaziladi.
Jamoa tayyorgarlikni davom ettirib, kelayotgan o‘yinlarga jiddiy yondashmoqda. Ushbu do‘stlik o‘yinlari futbolchilarning holatini baholash va yangi taktika sinovlari uchun muhim hisoblanadi.

Diveyev на индивидуальной тренировке в сборной России
Во вторник команда под руководством Валерия Карпина проведет тренировку. Защитник Игорь Дивеев не занимается с общей группой, он работает по индивидуальной программе.
Об этом сообщает сайт «Матч ТВ». Товарищеский матч с BetBoom состоится 4 сентября, в четверг.
Встреча начнется в 20:00 по московскому времени на стадионе «Лукойл Арена». Ход игры можно будет отслеживать через текстовую трансляцию.
Кроме того, во втором матче в сентябре соперником сборной России станет сборная Катара. Встреча пройдет 7 сентября, в воскресенье.
Команда продолжает подготовку и серьезно относится к предстоящим играм. Эти товарищеские матчи важны для оценки состояния игроков и испытания новых тактик.