Andjelo Shtiller Bavariyaga qaytishni hohlamaydi
Stuttgart jamoasining yarim himoyachisi Andjelo Shtiller kelajagi haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘tgan yozda Stuttgart klubi futbolchini saqlab qolishga muvaffaq bo‘ldi, chunki uni uzoq vaqtdan beri Yevropaning yetakchi klublaridan biriga o‘tishi kutilayotgan edi. Shtiller hozircha Bavariyaga qaytish haqida o‘ylamayapti, ammo kelajakda chet elda o‘ynashni xohlaydi.
U Florian Virtsning Liverpulga o‘tish qarorini maqtadi va o‘zining faoliyati oxirida MLSda o‘ynashni maqsad qilganini aytdi. Andjelo Shtiller 24 yoshda bo‘lib, Bavariya akademiyasida tarbiyalangan.
Uning Stuttgart bilan amaldagi shartnomasi 2028 yilgacha mo‘ljallangan. Ushbu ma’lumotlar Sport Bild nashri tomonidan taqdim etildi.

Анджело Штиллер не хочет возвращаться в Баварию
Полузащитник команды Штутгарта Анджело Штиллер высказался о своем будущем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прошлым летом клуб Штутгарту удалось сохранить футболиста, так как ожидалось, что он перейдет в один из ведущих клубов Европы. Штиллер пока не думает о возвращении в Баварию, но в будущем хочет играть за границей.
Он похвалил решение Флориана Вирца перейти в Ливерпуль и заявил, что в конце своей карьеры планирует играть в MLS. Анджело Штиллеру 24 года, он воспитанник академии Баварии.
Его действующий контракт со Штутгартом рассчитан до 2028 года. Эти данные предоставлены изданием Sport Bild.