Barselona futbolchilari dam olishda mashg‘ulot qildi
Bir nechta "Barselona" futbolchilari dam olish kunida klub bazasiga kelib, xodimlarni hayratga solishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Diario Sport nashri ushbu ma’lumotni taqdim etdi. Manbaga ko‘ra, Frenki de Yong, Voytsekh Shchesni, Andreas Kristensen va Alehandro Balde bo‘sh vaqtlarini qo‘shimcha dam olish uchun emas, balki jismoniy tayyorgarliklarini yaxshilash uchun sarflashga qaror qilishdi.
Ular barchasi sport zalida mashg‘ulot olib bordilar. Ispaniya chempionatining joriy mavsumida uch turdan so‘ng "Barselona" to‘plagan yetti ochko bilan turnir jadvalida to‘rtinchi o‘rinda bormoqda.
14 sentabr kuni Hans-Diter Flik boshchiligidagi jamoa o‘z maydonida "Valensiya"ni qabul qiladi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00da belgilangan.
Ushbu uchrashuv jamoaning mavsumdagi keyingi muhim bosqichi hisoblanadi. Futbolchilar va murabbiylar muxlislarning qo‘llab-quvvatlashini kutmoqda.

Футболисты Барселоны тренировались во время отдыха
Несколько футболистов "Барселоны" в выходной день пришли на базу клуба, удивив сотрудников. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Издание Diario Sport предоставило эту информацию. По источнику, Френки де Йонг, Войцех Щесны, Андреас Кристенсен и Алехандро Бальде решили проводить свободное время не для дополнительного отдыха, а для улучшения физической подготовки.
Все они занимались в спортзале. После трёх туров текущего сезона чемпионата Испании "Барселона" с семью очками занимает четвёртое место в турнирной таблице.
14 сентября команда под руководством Ханса-Дитера Флика примет на своём поле "Валенсию". Начало матча запланировано на 22:00 по московскому времени.
Эта встреча считается следующим важным этапом сезона для команды. Футболисты и тренеры ожидают поддержки болельщиков.