Postekoglu Arsenalga qarshi debyutga tayyorlanmoqda
«Nottingem Forest» jamoasi bosh murabbiyi Anje Postekoglu Angliya Premer-ligasidagi «Arsenal»ga qarshi o‘yin oldidan fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu Postekoglu uchun «lesniklar» boshqaruviga ilk qadamdir. Murabbiy o‘z fikrlarida ishga qaytganidan mamnunligini ta’kidladi.
U uzoq vaqt dam olganini, oilasi bilan vaqt o‘tkazganini aytdi. Shu bilan birga, jamoaning hozirgi holati yaxshi ekanligini va ular Yevrokuboklarda ishtirok etayotganini qayd etdi.
Postekoglu bu taklifni qabul qilish uchun ko‘p o‘ylamaganini, chunki bunday imkoniyatni yaxshi baholaganini bildirdi. U jamoa ichida kuchli birdamlikni sezganini, o‘z futbol falsafasiga mos o‘yinchilar borligini ta’kidladi.
Murabbiy o‘z izini qoldirish va jamoaga ijobiy ta’sir ko‘rsatish niyatida ekanligini aytdi. «Arsenal» va «Nottingem Forest» o‘rtasidagi o‘yinning matnli translyatsiyasini kuzatib boring.

Постекоглу готовится к дебюту против Арсенала
Главный тренер команды «Ноттингем Форест» Анже Постекоглу поделился мыслями перед матчем против «Арсенала» в Английской Премьер-лиге. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Для Постекоглу это первый шаг в управлении «лесниками». Тренер отметил, что рад вернуться к работе.
Он рассказал, что долго отдыхал и проводил время с семьёй. При этом отметил, что текущее состояние команды хорошее и они участвуют в еврокубках.
Постекоглу сообщил, что не раздумывал долго, принимая это предложение, так как высоко оценил такую возможность. Он подчеркнул, что почувствовал сильное единство внутри команды и наличие игроков, соответствующих его футбольной философии.
Тренер выразил намерение оставить свой след и оказать положительное влияние на команду. Следите за текстовой трансляцией матча между «Арсеналом» и «Ноттингем Форест».