Koke: Atletiko g‘alabasi faqat boshlanishi
Madridning «Atletiko» jamoasi kapitanı Koke La Liga doirasidagi «Vilyarreal»ga qarshi o‘ynalgan (2:0) uchrashuvdan so‘ng intervyu berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvda «matrasniklar» o‘z maydonida g‘alaba qozondi. Gollarni 9-daqiqada Pablo Barrios va 52-daqiqada Nikolas Gonsales kiritdi.
Bu jamoa uchun ushbu mavsumdagi birinchi g‘alaba bo‘ldi. Koke intervyusida oldingi o‘yinlarda jamoa haqida aytilgan tanqidlarga qaramay, ular unchalik yomon o‘ynamaganini ta’kidladi.
Shuningdek, hozirgi o‘yinda ham jamoa yaxshi natija ko‘rsatmaganini aytib o‘tdi. U mavsum hali boshida ekanligini eslatib, tinchlikni saqlashni va ishni davom ettirishni taklif qildi.
Hozircha «Atletiko» to‘rt turdan so‘ng besh ochko jamg‘argan. Jamoa oldinda yanada yaxshi o‘yin ko‘rsatishga intilmoqda.

Koke: Победа Атлетико — только начало
Капитан мадридского «Атлетико» Коке дал интервью после матча Ла Лиги против «Вильярреала» (2:0). Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась победой «матрасников» на своем поле. Голы забили на 9-й минуте Пабло Барриос и на 52-й минуте Николас Гонсалес.
Это была первая победа команды в этом сезоне. В интервью Коке отметил, что несмотря на критику в адрес команды после предыдущих матчей, они играли не так уж плохо.
Также он отметил, что и в нынешней игре команда не показала хорошего результата. Он напомнил, что сезон только начался, призвал сохранять спокойствие и продолжать работать.
На данный момент «Атлетико» набрал пять очков после четырех туров. Команда стремится показывать более качественную игру в дальнейшем.